Přejít na obsah

Kožené autopotahy


jirkaK

Doporučené příspěvky

Tak jsem na doporučení MAD kontaktoval nejbližší autosalon, ktery to prodava, a zklamali mě, neboť výrobce mě nemůže vyhovět.

Mám O2 se světlým interiérem, a tak jsem chtěl kombinaci, kde je na krajích světlá kůže v barvě mého interieru, a uvnitř sedák a opěrák v černošedém Antracitu. A světe div se, oni tu kůži ve světlé nemají, jen šedou !

Takže si na kombinaci kůže s textilem musím nechat zajít chuť, a přemýšlet pouze o textilním provedení, což mě nějak neuspokojuje.

Mimochodem na titulní stránce webu MAD je taková kombinace na velké fotce vpravo vyobrazena (Golf), ale dle jejich sdělení ta kůže je šedá (!), a to že vypadá na béžovou ma prý ma svědomí špatné osvětlení...

post-37-1152453741.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ses mě moh rovnou zeptat. Ty kůže jsou světle šedá a černá. To co je na fotce musí být jedna z nich. Z ničeho jinýho nešijou. Můžeš si ale nechat potáhnout kůží i dveřní výplně. Musel bys jim je ale poslat. Já to asi udělám.

V kazdem pripade je divne, ze me nabidli v te mnou poptavane bezove kuzi potazeni celeho interieru (!), ale pro potahy na sedacky zde probirane me ji pry nedaji, podivny to obchodni pristup... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAD me usty sveho prodejce nabidl bezovou kuzi, ale jen pro kompletni "vykozeneni" meho interieru.

Já bych to nejspíš viděl v tom, že pokud by sis u nich objednal komletní kožený interiér, což je pro ně asi lukrativní zakázka, tak se budou snažit a tu kůži si seženou i přes to, že jí standartně nemají. Jelikož chceš ale pouze potahy, tak se jim to kvůli takovému kousku materiálu nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAD me usty sveho prodejce nabidl bezovou kuzi, ale jen pro kompletni "vykozeneni" meho interieru.

Já bych to nejspíš viděl v tom, že pokud by sis u nich objednal komletní kožený interiér, což je pro ně asi lukrativní zakázka, tak se budou snažit a tu kůži si seženou i přes to, že jí standartně nemají. Jelikož chceš ale pouze potahy, tak se jim to kvůli takovému kousku materiálu nevyplatí.

To jsem byl já, zapoměl jsem se přihlásit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAD me usty sveho prodejce nabidl bezovou kuzi, ale jen pro kompletni "vykozeneni" meho interieru.

Já bych to nejspíš viděl v tom, že pokud by sis u nich objednal komletní kožený interiér, což je pro ně asi lukrativní zakázka, tak se budou snažit a tu kůži si seženou i přes to, že jí standartně nemají. Jelikož chceš ale pouze potahy, tak se jim to kvůli takovému kousku materiálu nevyplatí.

Dneska me upresnili, ze ta bezova je origin kuze (tzn. skutecna), kdezto ty, ktere nabizeji u potahu jsou pry synteticke automobilove kuze (?) - a ja myslel, ze Alcantara je synteticka automobilova kuze... Ted v tom mam definitivne hokej ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alcantara je broušená kůže a dává se doprostřed na sedáky a opěráky, aby se ti nelepila prdel. To ostatní, tzn. boky, záda atd. je to, čemu říkají automobilová syntetická kůže. Pak je taky kůže přírodní, a to je např. hovězina.

ANO, oni me tu bezovou (ktera je ve svetlem interieru O2) nabidli v PRAVE kuzi, v te synteticke NE.

Ale tu pravou bezovou daji jen pro cele auto (!), coz je i kdybych to zaplatil logisticky nemozne, nebot chteji poslat do fabriky na Slovensko 1/2 meho auta ... ;)

No pakarna, nakonec tedy skoncim jen u textilniho, ktery necham asi udelat ve svetlem textilu jsko je original, ale sedaky a operaky necham dat do sedo-cerneho Anthracitu, myslim, ze to bude vice pasovat ke stavajicimu interieru, nemluve o praktickem hledisku (mame cerneho psa !)...

Nasel jsem take Skoda autosalon, pres ktery to objednam od MADu, a kde jsou ochotni to "autorizovane" nainstalovat za cca 2 kKc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nakonec šel do toho mýho servisu a na férovku jsem jim řek, že jsem to koupil za VC a jestli mi to namontujou. Kupodivu mě neposlali do prd..e a udělají mi to za 1 200,- Kč. Je to taková pakárna, že to rád zaplatím.

Můžeš uvést jméno servisu, který Ti to tak přislíbil ? Přeci jen je rozdíl mezi 1,2 a 2 kKc...

Dekuji.

Apropo, za kolik se schopen me dodat potahy v textilu, v bezovem provedeni, sedak a operaky v antracitu (viz foto vyse) ? Mam O2 MR2006 Elegance Hatchback.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Přátelé, kteří máte už potahy od MADu, jaký je rozdíl mezi kůží a automobilovou syntetickou kůží? (Jestli to dobře chápu, kůže = hovězina, au. synt. kůže = jakási koženka)?? A dá se objednat také nějaké logo na ten potah? Díky předem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápeš to správne. Pravá koža by mala byť menej náchylná na popraskanie. Aj u originál kožených sedadiel nie je všade koža, aby sa ušetrilo. Ale na namáhaných častiach (operadlo, sedák a boky sedáku) je vždy pravá koža. A výplne dverí sú u OII vždy iba v koženke. Ale samozrejme výrobca si to zabezpečí, že ako koža, tak aj koženka nevyblednú a majú úplne identický odtieň aj štruktúru, takže to na prvý pohľad nejde rozoznať. A Alcantara nie je brúsená koža. Je to umelina, iba sa tak tvári, ako koža. Dôkazom toho je, že u RS je do Alcantary vyšité logo RS. Ak by to bola koža, tak by tam logo nešlo vyšiť, lebo by sa ihlou koža vysekala a logo by vypadlo. Do kože sa logo musí vypáliť (viď RS I).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A ty si nečítal môj príspevok? Veď to tam je napísané, že nie je celé sedadlo v koži!

jasně vklidu, jen podporuji "tvůj názor" :D v těch opravdu drahých autech už by to mělo být ale stává se cokoliv že? No prosto sem doporučoval čalounictví, tam Vám pomůžou vybrat nejvhodnejší kůži a přečalouní je. (případně upravý pokud budete chtít) a výjde to i levněji než v origoš příslušenství. Navíc jak sem říkal kůže je mnohem kvalitnější a dá se kombinovat s látkou (např. alcantara) či jiným odstínem kůže. A máte origoš O2 sedadla supr!!! Kamarád si to nechal udělat a je moooc spokojenej. Jak bude koruna jdu do toho B) Jinějaký všívání log se dělá taky, ale to mě moc neláká..

Editováno: , autor: dezod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to pochybuju, protože je to pěkně tlustej šanon, kterej dávaj jen prodejcům. Ale zajdi si někam k dealerovi Skoda a nech si ho ukázat.

Tak to je tak trochu omyl, komunikoval jsem s nima e-mailem a byli velice ochotní a ta paní co to se mnou vyřizovala mi poslala naditou tlustou obálku plnou odstřižků -vzorků potahů + ještě mi poslali jaká loga vyšívají, byl jsem příjemně překvapen jejich přístupem k "maloodběrateli" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...