Přejít na obsah

Tempomat a všetko s nim súvisiace.


Pepa007

Doporučené příspěvky

tak to sem rád..takže můžu to tam vklidu zamodit a začít používat říkáte joo:) ;) sem jen zvědavej na spotřebu jaká bude..ted mám dlouhodobej 7,2 tak sem zvědavej..není to žádnej silák motor a už má neco málo za sebou tak uvidíme jak bude dál šlapat:¨)jen doufám, že to enbude dělat velkou paseku s tím cyklovačem..baterku už taky není moc ready..ale zimu ještě vydrží..:)..každopádně díky za infa!!!! :palec2:

Editováno: , autor: joujou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni zač, rad som ta spoznal a som aj rad že si ma uvidol do problematiky PicoooZ :D :D

Ja keď som menil maxidot z pola kde kontrolka tempomatu bola krasna na maxik z Roomu tak ma to mrzelo, ale čo uš, nepotrebujem to zásadne vidieť, skôr ako to má Bobík, že mu svieti len keď je tempomat "aktívny". Ale to by chcelo nový štítok budíkov, dúfam že Fidelek už nejak pokročil vo vývoji a že bude schopný vyrobiť kraaasny štítok podla mojich predstáv :D

Na 1,2 HTP určo nesmie byť naštartované aby sa dal nakódovať

tak som to nezvladol a vycestoval k proforovi. ked som videl ako to robi tak som to uz pochopil aj ja.

mal som zlu kabelaz, resp zle napinovany konektor pred tempomatovou packou.

Velmi pekne dakujem Proforovi a Koldovi.

Uz tempomatim a som rad.

Tak som dnes jazdil jak blbecek 50 po meste a ustalene...hehe

chyba mi vizualna spatna vazba. mama maxidot a teda nemam v pristrojovke ledku na tempomat.

napada niekoho kam dat tri ledky?

jedna zapnute a jedna plus a jedna minus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jak tak kukám, máš 16V, pohladaj myslím to tu bolo riešené a jedno z riešení bol flash RJ motoru pretože AUB (aspon ta čo mal Bemo) tempomat preoste nevedela

Ahoj, mám tempomat bez kabeláže, jde někde sehnat kabeláž???abych to mohl dodělat do auta?? a dá se někde vyzkoušet jestli vůbec fungguje než ho dám do auta???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jááj móoj a ten súbor čo som si od Teba preposlal bolo čo?

Origo flash z tvojej RJ, samozrejme že ti ten upraveny flash nik neda, jedine že by sme ho išli vyčítať.

HW úprava spočívala...ale nič...

Nic sa tam neflashuje,robi sa tam HW uprava.Robil mi to konkretne Cosby(alebo daky jeho kamarat) a viem ,ze som nic predtym nerobil ziadne flashovanie a ani nic podobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, tak sem si hodil taky tempomat na 1,4 mpi..aspon na zkoušku..ale od doby co ho tam mám, tak mi občas před startem motoru neco pípne..a přijde mi jako neco od budíků..a symbol serva(volant s vykřiníkem) mi jakoby nepatrně problikne..a delá to jen od doby co tam je tempomat..tempomat šlape to je v pořádku, jen ten divný zvuk před startem..a myslím že to není pokaždý. nevíte co by to mohlo být??diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, to sme chceli vedieť :)

pozri si iv sekcii Vaše Fábie Bemovu Zelenú Naturu, poslednú stranu

nespojoval bych dohromady, napoví VAG těžko hádat ;)

byla reakce ke mě? vag ukazal jen chybu na spínačce, že tam je asi špatný nejaký konektor který je jakoby na konci klíčku..(samozřejmě ve spínačce ne na klíči) :) a nepípá to pokažde. jen někdy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak myslíš že to je těma zahnutýma "plýškama" ve spínačce??tak k tomu si netrofnu rozdelat to přeci jen není to sekačka na trávu :) ale každopádně díky za info! :palec2: ale stejně mi přijde divný že to pípá až od doby kdy tam je ten tempomat :(

Editováno: , autor: joujou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred štartom skús proste odmerať napätie na poistke 12 až 16. ak tam bude menej ako 12V tak je chyba v spínačke

tak myslíš že to je těma zahnutýma "plýškama" ve spínačce??tak k tomu si netrofnu rozdelat to přeci jen není to sekačka na trávu :) ale každopádně díky za info! :palec2: ale stejně mi přijde divný že to pípá až od doby kdy tam je ten tempomat :(

jasne sú to v podstate len tlačítka, jednému som tak radil a urobil to bez kúpy lukasu

Hele mam takovej blbej napad :D tempomat je vlastne jen spinac v lukasu ze ? neslo by udelat hodit normalne nejakej mikrospinac do tlacitek nad radio a vyvest kabelaz aby to pak fungovalo ? pls nekamenujte me moc kdo tomu rozumi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...