Přejít na obsah

couvačky


joker

Doporučené příspěvky

Tak koukam, že jsem se trefil zrovna né do moc zajímavého temata. Mne by se to docela hodilo ponevadž nemam park. system. Koukal jsem na ledky ale jsou dost drahé a těm levnějším se mi nechce věřit že by mněli větší svítivost. A ještě jednou zopaknu muj problem abych nebyl za blbce co si vymejslí ptakoviny :help: Jelikož parkuju u baraku v řadě a mam černe folie, tak večer to zacouvávání do řady je docela nepříjemný! Navíc nemám v zádu stěrač tak o nepříznivejch podmínkách ani nemluvě :aggressive: Tak zkuste neco poradit :palec2: dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namontuj si parkovacie senzory. Alebo v noci zaparkuj predkom medzi autami. Necuvaj!!! Cez den lahko vycuvas von. vid foto hnede auto je teraz tvoje.

Ked parkujes auto do rady kde stoja auta za sebou: Tak pri cuvani pozeraj do vonkajsich spetnych zrkadiel-spetaky na pravej aj lavej strane. :)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem totiž zvyklí se otačet při couvaní a nepoužívat zrcatek. Je pravda, že se ted snažim, si zvykat na ty zrcatka. A ted jsi mne dostal, protože mne nenapadlo si stahnout okno :) No zkusim to a ..... Dik za pokec,je s tebou dobrá komunikace :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon ....toje vtip???

Ne není to vtip.

Jako máš žárovku 5W (koncový) a 21W (blikač-brzda)dělá se žárovka 35W. Má stejnou patici i velikost, jen při dlouhodobým svícení v řádu několika hodin by ti utavila skla v koncákách, ale do zpátečky kde svítí max minuty to nevadí. I v brzdovejch by přežila, ale tam sou pro svou svítivost zakázaný.

Koukal jsem na ledky ale jsou dost drahé a těm levnějším se mi nechce věřit že by mněli větší svítivost.

Mám LED a ne jen obyč za 50 kč, ale svítivost větší nemaj. Jen bílý světlo a to ti na fólie moc nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak koukam, že jsem se trefil zrovna né do moc zajímavého temata. Mne by se to docela hodilo ponevadž nemam park. system. Koukal jsem na ledky ale jsou dost drahé a těm levnějším se mi nechce věřit že by mněli větší svítivost. A ještě jednou zopaknu muj problem abych nebyl za blbce co si vymejslí ptakoviny :help: Jelikož parkuju u baraku v řadě a mam černe folie, tak večer to zacouvávání do řady je docela nepříjemný! Navíc nemám v zádu stěrač tak o nepříznivejch podmínkách ani nemluvě :aggressive: Tak zkuste neco poradit :palec2: dik

Aj tie najlepsie LED ziarovky maju max. 85% svetelneho toku beznej ziarovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Jokere, možná by stálo za zvážení namontovat si zadní kameru, která se aktivuje zařazením zpátečky, ale většinou se to kombinuje s promítáním ve vnitřním zpětném zrcátku nebo v kombinaci s navigací. Na Okině jsem to teda ještě neviděl, ale udělat se dá všechno. A nemusiš řešit fólie. Mám je taky a rozhodně bych je nesundával. To couvání je fakt přes fólie nepříjemný. Nic jiného mě nenapadá :kol-140:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...