Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Poradil by mi nekdo, jak se da vymontovat cely ten panel ovladani topeni? Mam OCTAVKU r.v.2002 a podarilo se mi demontovat otocne knofliky, predni ramecek a optovod (viz.obr.). Po vysroubovani sroubu ktere drzi cele telo, ho sice muzu trochu vyhnout ale za nej se nedostanu, takze to cele drzi na lanovodech. Nejaky postup by bodnul... Je to uz to posledni, kde mi chybi modre podsviceni.

post-25-1145602305.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to topení.

Kdyby jsi tam dal modrou navlíkačku na žárovku tak to bude k blití.

Místo jedné žárovky jse tam spousta diod a je to spousta práce a za 500,- si myslím že je dodně slušná cena.

Jinak jak by jsi chtěl udělat u nastavené teplého a studeného vzduchu tu červenou?

Jestli do toho neděláš tak do toho moc nekecej.Kecat a komentovat umý každý.

Jinak nic proti tobě.PS:podívej se pořádně na fotky.Na fotce to ujde,ale ve skutečnosti to vypadá dost dobře-nechci se chválit.Kdyby někdo měl zájem tak ukážu na vlastí oči.

Je na tu vasi praci naky zaruka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja uz mam taky hotovo...musim podekovat MartinoviRS moc sikovnej a vypada to paradne...hodim fotos ;)

Tak kde to vazne ? Ty photos uz tu mely davno byt ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja uz mam taky hotovo...musim podekovat MartinoviRS moc sikovnej a vypada to paradne...hodim fotos ;)

Tak kde to vazne ? Ty photos uz tu mely davno byt ! :D

uz na tom makam ;)

Uz vcera bylo pozde :-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja uz mam taky hotovo...musim podekovat MartinoviRS moc sikovnej a vypada to paradne...hodim fotos ;)

Tak kde to vazne ? Ty photos uz tu mely davno byt ! :D

uz na tom makam ;)

Uz vcera bylo pozde :-) -_-

uz je to tady lumpe ;)

Pekny pekny to se musi nechat !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prajem prijemny den. Nie som si uplne isty ci ste to tu uz preberali alebo nie ak ano dopredu sa ospravedlnujem.

Po preletovani LED- diod na pristrojovke a spätnom namontovani pri vypnutych svetlach mi svietia rucicky v budikoch. Po zapnuti svetiel sa pristrojovka rozsvieti ale rucicky zhasnu. Viete mi niekto prosim poradit v com je chyba? Vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...