Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Když už jsem byl v tom dodělávání podsvícení kliček,zrovna jse dotáhnul i podsvícení regulace ofuků topení.

Pěkné, jsi šikovný, máš to vyfocené jak jsi to dělal a jaké diody jsi použil ?

Fotoseriál nemám,to bych to asi dělal ještě teď :D

Ledky 3 mm,u řidiče a na středu podle barvy do série s jedním předřadným odporem.U spolujezdce modrá +červená do serie + odpor.Hodnoty nevím poskládal jsem to zkusmo,tak aby to neoslňovalo.Ani se v těch čárkách na odporech nevyznám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem byl v tom dodělávání podsvícení kliček,zrovna jse dotáhnul i podsvícení regulace ofuků topení.

Pěkné, jsi šikovný, máš to vyfocené jak jsi to dělal a jaké diody jsi použil ?

Fotoseriál nemám,to bych to asi dělal ještě teď :D

Ledky 3 mm,u řidiče a na středu podle barvy do série s jedním předřadným odporem.U spolujezdce modrá +červená do serie + odpor.Hodnoty nevím poskládal jsem to zkusmo,tak aby to neoslňovalo.Ani se v těch čárkách na odporech nevyznám ;)

No jo to je škoda. Tak lidi skuste to někdo nafotit, až si to budete dělat. At´je to všem pak jasné -_- Já to pak zveřejním na http://www.skodaoctavia.cz/ -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem byl v tom dodělávání podsvícení kliček,zrovna jse dotáhnul i podsvícení regulace ofuků topení.

Pěkné, jsi šikovný, máš to vyfocené jak jsi to dělal a jaké diody jsi použil ?

Fotoseriál nemám,to bych to asi dělal ještě teď :D

Ledky 3 mm,u řidiče a na středu podle barvy do série s jedním předřadným odporem.U spolujezdce modrá +červená do serie + odpor.Hodnoty nevím poskládal jsem to zkusmo,tak aby to neoslňovalo.Ani se v těch čárkách na odporech nevyznám ;)

No jo to je škoda. Tak lidi skuste to někdo nafotit, až si to budete dělat. At´je to všem pak jasné -_- Já to pak zveřejním na http://www.skodaoctavia.cz/ -_-

A proč to nenafotíš sám??? :rolleyes:

Takhle lidi, kteří si tím třeba i jako přivydělají nějakou tu korunu by přišli o zábavu a kšeftík. Já to neumím a raději jsem to svěřil odborníkům (GARNY+MARTIN RS), to platí o více věcech než jen o podsvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho podsviceni zajimavé je toto www.doplnky.wz.cz

No zajímavé je to že chce za změnu podsvícení manuálního topení 500kč a tam stačí vyndat ten zelenej plast a dát tam jinou žárovičku pokud se nepletu takže fakt hustý.

Já bych to nafotil, kdybych to změnit uměl, ale měnit si to sám se bojím -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to topení.

Kdyby jsi tam dal modrou navlíkačku na žárovku tak to bude k blití.

Místo jedné žárovky jse tam spousta diod a je to spousta práce a za 500,- si myslím že je dodně slušná cena.

Jinak jak by jsi chtěl udělat u nastavené teplého a studeného vzduchu tu červenou?

Jestli do toho neděláš tak do toho moc nekecej.Kecat a komentovat umý každý.

Jinak nic proti tobě.PS:podívej se pořádně na fotky.Na fotce to ujde,ale ve skutečnosti to vypadá dost dobře-nechci se chválit.Kdyby někdo měl zájem tak ukážu na vlastí oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u toho podsviceni zajimavé je toto www.doplnky.wz.cz

No zajímavé je to že chce za změnu podsvícení manuálního topení 500kč a tam stačí vyndat ten zelenej plast a dát tam jinou žárovičku pokud se nepletu takže fakt hustý.

Já bych to nafotil, kdybych to změnit uměl, ale měnit si to sám se bojím -_-

vis, jak by to vypadalo s vymenenou zarovickou? nebo lepe receno jak bys dosahl stejneho barevneho odstinu a intenzity se zarovkou jako jinde s diodou? zkus nad tim zapremyslet. a hlavne si to zkus nekdy rozdelat a predelat. pak prestanes psat takove nesmysly. az to budes delat profesionalne, tak si povime, ze 500 je za to prehnana cena ( verim tomu, ze nekteri dokazi lusknout prstem a je to hotove, vid? ).

a mimoto ti silne doporucuji pri pouziti cizich fotek autory kontaktovat a pozadat je o moznost uverejneni ( samozrejme s jejich signaturou a nikoliv anonymne ). tohle, co provadis je vic nez neeticke. a prosim nezkousej tu na me takove veci "je to stazene z verejnych diskuzi".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kluci, kdo mi poradi? Delal jsem si podsviceni celyho interieru (budiky, radio, vsechny vypinace, podsviceni strechy...je to parada - doporucuji :specool: ) a najednou mi prestalo svitit podsviceni hodin. Jsou tam tri smd-cka a vsechny najednou - tma. Jeden den se stalo, ze to chvili svitilo, ale jen do doby, nez jsem vypnul svetla a motor. Kdyz jsem zapnul obrysovky znova, uz zase tma. Prolezl jsem pojistky, cele zapojeni...na nic jsem neprisel.

Nevite nekdo jak to je zapojeny? Muze to byt studenej spoj nektery z tech tri diod? A nebo to muze byt v nejakem privodu od spinace svetel... ? Nejake schema zapojeni palubovky by se nenaslo?

:help:

Diky predem.

post-25-1145428051.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...