Přejít na obsah

Tak uz mame pokrteno...


Crake

Doporučené příspěvky

Bobik: Nastesti mame, ale toho behani - s tim autem se mělo jet zitra do Decina a proste to zamrzi... Jeste dodelat leptani noveho skla...

A to je ta Fábka, co máš v avataru? Jinak bych s výměnou moc neotálel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: Nastesti mame, ale toho behani - s tim autem se mělo jet zitra do Decina a proste to zamrzi... Jeste dodelat leptani noveho skla...

Behat netreba vobec. Neviem ako u vas, ale u nas maju tie lepsie autosklo servisy zmluvy s poistovnami a vsetko vybavia za zakaznika. V praxi to znamena tak, ze sa pride do autosklo servisu, oznami sa cez ktoru poistovnu sa to bude riesit a servis si to uz cez nich riesi sam. Zakaznik neplati nic. Vymena trva asi tri az styri hodiny aj so schnutim lepidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: Nastesti mame, ale toho behani - s tim autem se mělo jet zitra do Decina a proste to zamrzi... Jeste dodelat leptani noveho skla...

Behat netreba vobec. Neviem ako u vas, ale u nas maju tie lepsie autosklo servisy zmluvy s poistovnami a vsetko vybavia za zakaznika. V praxi to znamena tak, ze sa pride do autosklo servisu, oznami sa cez ktoru poistovnu sa to bude riesit a servis si to uz cez nich riesi sam. Zakaznik neplati nic. Vymena trva asi tri az styri hodiny aj so schnutim lepidla.

Hej, aj u nas to takto chodi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: Nastesti mame, ale toho behani - s tim autem se mělo jet zitra do Decina a proste to zamrzi... Jeste dodelat leptani noveho skla...

Behat netreba vobec. Neviem ako u vas, ale u nas maju tie lepsie autosklo servisy zmluvy s poistovnami a vsetko vybavia za zakaznika. V praxi to znamena tak, ze sa pride do autosklo servisu, oznami sa cez ktoru poistovnu sa to bude riesit a servis si to uz cez nich riesi sam. Zakaznik neplati nic. Vymena trva asi tri az styri hodiny aj so schnutim lepidla.

Hej, aj u nas to takto chodi :)

Ve zkratce to znamena ze jim podepises plnou moc a oni ty formality vyresej za Tebe...ty dostanes sklo a mas to...oni si to pak uz z pojistovny dostanou sami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je dobry... :) Hned zitra na to vlitnem, takze snad budou mit misto v servisu...

aka: ne, to auto co je v avataru to neni - zena ma modrou metlu a tyka se to jejiho auticka... ;)

Lubo: trva to jen 4 hodiny??? Cekal jsem ze to bude trvat dyl... Slo jsem menil jen u Feldy a tam je to o necem jinem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havarijni se na to vztahuje taky ale je to nevyhodny - prijdes o bonusy a navic v pripade spoluucasti 5000,- je to zbyceny uplatnovat, protoze do 5000 se vejdes s vymenou noveho skla... No pujde to z pripojisteni celniho skla...

Diamant: Tam nemusis zadne cislo udavat... Myslim, ze za tech 500 -1000 korun rocne (kde a u koho) navic to podle mne stoji... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubo: trva to jen 4 hodiny??? Cekal jsem ze to bude trvat dyl... Slo jsem menil jen u Feldy a tam je to o necem jinem ;)

Menil som sklo minuly tyzden takze viem o com hovorim :). Rano o 8:00 som pristavil auto a za dve hodinky mi volali, ze je to hotove a o 12:00 si mozem prist pre auto. Na Felde sa sklo prichyti iba tou gumou, cize tam je vymena prakticky na pockanie. Na Fabke to trva dlhsie prave koli tomu, ze lepidlo musi nejaky cas schnut. Inak uz sa tu toho popisalo dost, ale treba si dat bacha aby ti to nevratili aj s odretym lakom okolo skla. Bohuzial ja som tiez nasiel dve mensie miesta, nastastie z vnutornej strany a bola porusena len vrchna vrstva (nie az na plech) ... takze som to zatrel lakovou tuzkou a kaslal som na to. Ale aj tak nasere, este som im to pred vymenou prizvukoval. Taktiez treba sledovat ci po vymene dobre tesni. Nastastie tu posledne dni vydatne prsalo tak som to odsledoval a zatial pohoda, ani kvapka vody.

Aj tak by ma zaujimalo ci sa neda posrat nieco aj pod tym sklom co by mohlo zacat neskor hrdzaviet, nema niekto take skusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...