Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

tak si vemte... S II Elegance 2.0 TDI 125 kW 4x4 stojí v ceníku 880 tyček... RS 125 kW v comibku stojí 785 tyček... a Yeti zapadne logicky někde mezi... páč kdyby byl Yeti s tímto motrem a pohonem 4x4 levnější jak RS, tak by tu RSku celkem zazdili... páč by jí fakt koupil jenom ten, komu by se líbila... ale jinak by asi každej volil auto levnější, stejně velký a navíc s pohonem 4x4! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení rozhovoru na iDnes jsem taky nabyl dojmu, že Yeti nebude levná sranda a nakonec je to vcelku logické.

Pochybuju, že cena bude začínat trojkou a pokud ano, tak to bude úplně holá verze. Cenu 2.0 TDI 4x4 vidím minimálně na úrovni 650 tis. Kč. Jsem zvědavej, jak to ve finále dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to v téhle době nemůžou s cenou nějak moc přehnat......Dyt ted můj příbuznej přemýšlí nad Hyundai-Tuscon 4x4 2.0CRDI 103kw/140k (což je přímej konkurent pro Yetiho) v plné náloži Elegance..což obsahuje: interier kůže/látka,PC,park.asistent,tempomat,Alarm,vyhřív.sedadla atd.atd.atd. a za cenu včetně slevy co mu nabízí prodejce 609.900kč vč.DPH.....Právě ještě čeká jak se vyvrbí s cenou Yeti a pak se rozhodne......Podle mě to bude v cen.relaci OII..víc ne a pokud ano,tak at si to strčej do prd.le...Dyt např.takovej Tuscon je ještě šiřší,delší a s většim rozvorem než má Yeti,tak to víc než takovej Tuscon stát nemůže.....to by byl pak Yeti spíš na okrasu autosalonů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že ty ceny na úrovni OII by byly adekvátní. Dyť je to teda prakticky okta s menším kufrem, ale zase vyšší, víc teréní, teoreticky technologicky o něco mladši...já bych do toho šel radši než do okty. A připadá mi to i stylovější, nevidím důvod se cenově podbízet.

Ono když se to tak vezme, tak v kombinaci s 2.0TDI 125kW to je jako OII RS TDI s 4x4, čili "to nejlepší" z RSky a Scouta v jednom ;)

Keď dali 2.0TDI CR 125 kW 4x4 do Yeti, tak je dosť možné, že ho osadia aj do Octavie Scout facelift. A to už bude Scoutová RS :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to v téhle době nemůžou s cenou nějak moc přehnat......Dyt ted můj příbuznej přemýšlí nad Hyundai-Tuscon 4x4 2.0CRDI 103kw/140k (což je přímej konkurent pro Yetiho) v plné náloži Elegance..což obsahuje: interier kůže/látka,PC,park.asistent,tempomat,Alarm,vyhřív.sedadla atd.atd.atd. a za cenu včetně slevy co mu nabízí prodejce 609.900kč vč.DPH.....Právě ještě čeká jak se vyvrbí s cenou Yeti a pak se rozhodne......Podle mě to bude v cen.relaci OII..víc ne a pokud ano,tak at si to strčej do prd.le...Dyt např.takovej Tuscon je ještě šiřší,delší a s většim rozvorem než má Yeti,tak to víc než takovej Tuscon stát nemůže.....to by byl pak Yeti spíš na okrasu autosalonů.....

Tak Tucsona doporucujem, ma ho otec s 2.0 benzinom v Elegance verzii a je to palka za tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení rozhovoru na iDnes jsem taky nabyl dojmu, že Yeti nebude levná sranda a nakonec je to vcelku logické.

Pochybuju, že cena bude začínat trojkou a pokud ano, tak to bude úplně holá verze. Cenu 2.0 TDI 4x4 vidím minimálně na úrovni 650 tis. Kč. Jsem zvědavej, jak to ve finále dopadne.

Za 650.000,- by neprodali ani kolo. Doba je zlá. Já osobně si myslím, že cena bude muset být o dost níž než Octavia 4x4, protože 90% lidí by raději sáhlo po té Octavii. Můj tip je 2.0 TDI CR 4x4 - 525.000,- :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho rozhovoru chtějí být s cenou základní motorizace(1,2 TSI) a pohonu 4x2 "agresivní" nebo jak to šéf přesně říkal. Takže by bylo logické a asi to tak bude, že 1,2 cenově velmi výhodná a když chceš zákazníku silnější, tak si tučně připlať. Mezi 1,2 a 1,8 obě s 4x2 bude cenový rozdíl tak 70-80 000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...