Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Jo vedle Yetiho jsou ještě kuny :)

George Couser: Ty si dobrák v garáži. ;)

MichalF: vím je to napíču. Musím ty stránky celé předělat, ale není čas. Ale v IE7 A FF to jede v pohodě. Já jsem tam chtěl dát flash bannery a celé jsem to tím rozjebal.

Dám to do nějakého redakčního systému akorát se to musím naučit.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na můj vkus škoda až moc unifikuje ty čumáky u jednotlivých modelů, tak nějak na stejný brdo všechno, nic novýho, na konceptu byl třeba hezkej jinej znak a vůbec celá tvář byla perfektní vzhledem k době z jaký je koncept a jaký škodovky v tu chvíli byly na trhu, bylo to prostě něco neotřelého a nového, všichni víme jak se pak situace ubírala, teď maj ty auta všechny pomalu stejný světla u některýho modelu to sluší víc u některýho míň viz. třeba OII face verzus FII, pak ve výsledku se finální podoba tolik neliší od konceptu, ale v záři ostaních modelů co jsou na trhu, mě osobně bohužel nenadchne, právě kvůli vzhledu jako tehdy. Ale bezesporu to bude dobré auto, které si svoji cílenou skupinu najde, chce to vidět naživo, ať tak či onak až bude na saloně pujdu si ho prohlídnout a určitě objevím spoustu věcí co se mi bude líbit. A třeba si ho za 15 let pořídím jako ojetinu:-) a budu za něj platit ekologickou daň

Editováno: , autor: tommys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na můj vkus škoda až moc unifikuje ty čumáky u jednotlivých modelů, tak nějak na stejný brdo všechno, nic novýho, na konceptu byl třeba hezkej jinej znak a vůbec celá tvář byla perfektní vzhledem k době z jaký je koncept a jaký škodovky v tu chvíli byly na trhu, bylo to prostě něco neotřelého a nového, všichni víme jak se pak situace ubírala, teď maj ty auta všechny pomalu stejný světla u některýho modelu to sluší víc u některýho míň viz. třeba OII face verzus FII, pak ve výsledku se finální podoba tolik neliší od konceptu, ale v záři ostaních modelů co jsou na trhu, mě osobně bohužel nenadchne, právě kvůli vzhledu jako tehdy. Ale bezesporu to bude dobré auto, které si svoji cílenou skupinu najde, chce to vidět naživo, ať tak či onak až bude na saloně pujdu si ho prohlídnout a určitě objevím spoustu věcí co se mi bude líbit. A třeba si ho za 15 let pořídím jako ojetinu:-) a budu za něj platit ekologickou daň

Unifikace tu byla a bude... Felicia dostala facelift a octavia musela dostat taky...stejne tak prisel superb 2 a bylo jasne jak bude vypadat cumak OII FL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...