Přejít na obsah

Skoda 1.6FSI


Petísekovič

Doporučené příspěvky

Koupil jsem krasavici oktávku : FSI 1.6,chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto agregátem.Myslím že akcelerace je nic moc ale spotřeba mi celkem překvapila,nato že nato všude slyším kritiku.Poklidným tempem se spotř.zastaví přes Vysočinu na 5.6l,občas jí dopřeju předepsanou 98mičku,je to o chloupek lepší do kopců a na spotřebu to nemá vliv.Záleží na těžké noze.Jak vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,vlastním O2 se stejným motorem....není to žádná F1,ale na tu váhu klobouk dolů.Spotřeba fantastická,potvrzuji kolegovy výsledky.Celkově ohromná spokojenost.

Jsem rád že se potvrdilo to s přiměřenou spotřebou,v odborných tiskovinách všude píšou že se tyto motory nepovedly,tak jsem jen chtěl vědět zkušenosti ostatních"fandů FSI".Opravdu hodně záleží na "lehké noze",s počítačem na palubní desce jsem se otom mockrát přesvědčil.A přitom jed slušným tempem.Zdravím všechny majitele 1.6FSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...