Přejít na obsah

Skoda Connect


Doporučené příspěvky

Asi ste si vsimli, ze sa nam zmenili aplikacie na Skoda Essentials a vypadla z nich dalsia funkcionalita - napr. uz sa nezobrazuje ani zostatok paliva v nadrzi a auto sa neda zamknut/odomknut na dialku.

Podla stranok Skoda, by vsak mala ta aplikacia obsahovat aj napr. funkcionalitu vzdialeneho vetrania ktoru som tam teda este nevidel.

To co vase auto vie, by ste si mali vediet overit na tomto linku.

 

V Google Store je vsak aplikacia ktora dostala update prave v den, ked vypadol Connect a nasledne po nom vypadli funkcionality. Tato app nie je (zatial asi) dostupna pre iOS -> tam sa to javi ako app pre Eniaq.

Skusali ste niekto ci aspon na Androide funguje aj pre O4 a poskytuje funkcionalitu ktora zmizla?

 

Nenasiel som vseobjimajuci topic ohladom tejto carovnej featury. Cize by som povedal ze vsetku diskusiu ohladom Online Servisov mozme smerovat sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost pravděpodobně je to výpadek, ale jenom to podtrhuje žalostný stav té aplikace. Několik dní už je několik featur nedostupných, prostě se nezobrazují (žádný error). Aktuálně na hlavní straně vidím jenom toto, zbytek funguje.

 

image.thumb.png.c2864b8bf640350f629e0e5e76312400.png

 

Edit: Nejsmutnější je, že je to placená služba.

Editováno: , autor: kober
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl s aplikací taky problém v předchozím týdnu, ale musím říct, že na supportu Škody velmi mile překvapili. Okamžitá reakce a během několika emailu ohledně omluvy, opravy a žádosti o kontrolu funkčnosti. Nyní mi vše chodí jak má, už aplikace nepadá, dá avizo při opuštění nastavené lokality, zamkne auto, dojezd a spotřeba... Vše ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, patrikcevela napsal:

Asi ste si vsimli, ze sa nam zmenili aplikacie na Skoda Essentials a vypadla z nich dalsia funkcionalita - napr. uz sa nezobrazuje ani zostatok paliva v nadrzi a auto sa neda zamknut/odomknut na dialku.

Podla stranok Skoda, by vsak mala ta aplikacia obsahovat aj napr. funkcionalitu vzdialeneho vetrania ktoru som tam teda este nevidel.

To co vase auto vie, by ste si mali vediet overit na tomto linku.

 

V Google Store je vsak aplikacia ktora dostala update prave v den, ked vypadol Connect a nasledne po nom vypadli funkcionality. Tato app nie je (zatial asi) dostupna pre iOS -> tam sa to javi ako app pre Eniaq.

Skusali ste niekto ci aspon na Androide funguje aj pre O4 a poskytuje funkcionalitu ktora zmizla?

 

Nenasiel som vseobjimajuci topic ohladom tejto carovnej featury. Cize by som povedal ze vsetku diskusiu ohladom Online Servisov mozme smerovat sem.

 

Tak na Androidu funguje plně.

 

Zůstatek paliva v nádrži v litrech jsem nikdy neviděl ani v předešlé verzi. Pokud ale zůstatkem paliva myslíš dojezd v km, tak ten funguje i v nové verzi 5.4.3 build 2002276075.

 

Odemykání/zamykaní auta na dálku je taky funkční, stejně jako blikání.

 

Vzdálené větrání se spouští stejně, jako vyhřívání přes Nezávislé topení na záložce "Domů". Záleží na venkovní teplotě, jestli se spustí vyhřívání, nebo větrání ventilátorem a v případě Webasta rovnou i chlazení.

 

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Kamil Staněk napsal:

Já měl s aplikací taky problém v předchozím týdnu, ale musím říct, že na supportu Škody velmi mile překvapili. Okamžitá reakce a během několika emailu ohledně omluvy, opravy a žádosti o kontrolu funkčnosti. Nyní mi vše chodí jak má, už aplikace nepadá, dá avizo při opuštění nastavené lokality, zamkne auto, dojezd a spotřeba... Vše ok. 

Já mám apku funkční, jen mě zlobí info o opuštění lokality. I když tam mám jasně definovaný čas od-do, tak se mi hodně často stává, že když ráno odjíždím, tak mi příjde notifikace o opuštění, která se nekryje s nastaveným časem.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě pro opětovné "zprovoznění" aplikace a všech jejich aktivovaných funkcí zkuste vymazat mezipaměť aplikace. Občas nahromaděný balast dělá neplechu. Ale jak jsem psal výše. Po aktualizaci kdy mně přestalo pár funkcí chodit, tak jsem napsal na support a náprava byla opravdu velmi rychlá, nechci kluky moc vychválit, aby neusnuli na vavřínech, protože je stále velký prostor pro vylepšení, ale ...

Jinak ohlášení o opušttění oblasti mi chodí ihned po "překročení" nastavené oblasti. Aplikace oznámí ihned a emailem jakmile dojde k synchronizaci nové pošty, takže tato funkce je za mě OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jak už jsem psal o kousek výše:

 

Vzdálené větrání se spouští stejně, jako vyhřívání přes Nezávislé topení na záložce "Domů". Záleží na venkovní teplotě, jestli se spustí vyhřívání, nebo větrání ventilátorem a v případě Webasta rovnou i chlazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi zapnout větrání nešlo, ale dnes již jde. Takže za mě OK.

 

Spíš mi vadí to absolutní informační vakuum ohledně změn v digitálních službách. My Škoda už je Essentials, rozdíl mezi Škoda Connect L a M jsem nikde nenašel, Pay to Park má fungovat v Německu, Švýcarsku, atd, ale pokud máte český Connect účet, tak máte i v tom Německu smůlu, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja podla tej stranky kde si viem overit co auto vie mam aj vetranie. Ale nevidim to nikde v appke skusim zajtra zavolat na podporu :). Pripadne viete niekto ako to tam mat? Ked sa auto pokusam zamknut cez appku tak tiez napise ze musim byt overeni musim si najst cast a zajst za predajcom aby ma overil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lasse napsal:

Kdy máš auto vyrobené? Já tam volbu větrání taky nemám. Prý je to pro auta vyrobená od 12/2020.

Mam nove mesiac cca co som si ho prebral. Neviem presne kedz bolo vyrobene ako to viem zistit? Pokial viem najnovsie. Viem si dokupit citanie znaciek cez aplikaciu atd... ale typujem ze to bude toto :). Na stranke kde si viem overit dostupnost mam napisane:

Production period from 6/2022.

Je este nieco ine potrebne aby som vedel vetrat pripadne dalsie veci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...