Přejít na obsah

Skoda Connect


Doporučené příspěvky

V 16. 5. 2023 na 7:49, Zzzzz napsal:

 

Tak na Androidu funguje plně.

 

Zůstatek paliva v nádrži v litrech jsem nikdy neviděl ani v předešlé verzi. Pokud ale zůstatkem paliva myslíš dojezd v km, tak ten funguje i v nové verzi 5.4.3 build 2002276075.

 

Odemykání/zamykaní auta na dálku je taky funkční, stejně jako blikání.

 

Vzdálené větrání se spouští stejně, jako vyhřívání přes Nezávislé topení na záložce "Domů". Záleží na venkovní teplotě, jestli se spustí vyhřívání, nebo větrání ventilátorem a v případě Webasta rovnou i chlazení.

 

..... a v případě Webasta rovnou i chlazení......

 

To jako opravdu? Jako že se spustí klimatizace? To by přeci musel běžet motor. Není to opravdu jen větrání ventilátorem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jan R. napsal:

Opravdu v Octavii4 nezávislé ochlazuje? Prodejce tvrdil, že to umí jen Enyaq, v O4 kompresor AC nesepne.

Jasně, že chladí. Používám to často. Nezávislé topení na zimu nastavím na 24° a když příjde počasí, jako o tomto víkendu a dnes, ta ho prenastavím na celé léto na 20° a po spuštění na 10 minutový cyklus je po příchodu v autě kosa. Rozhodně jen ventilace nežene nahřatý vzduch z kabiny a nesrovná, nebo nepřihlíží teplotu té venkoní.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto sa mi nejako nezdá. Bufík je na kúrenie, akurát je možnosť cez neho pustiť ventiláciu interiéu na diaľku, ale na to aby to reálne vedelo chladiť, musela by bežať klimatizácia a tá zase potrebuje aby bežal motor, alebo potrebuje aspoň baterku o kapacite akú majú PHEV/EV. Ani na samotnej stránke Webasta nevidím info o tom, že by ponúkali riešenie kde by sa dalo bufíkom chladiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám normálně větrání v aplikaco (NT z výroby). A u mě teda rozhodně nechladí... Aby chladilo, musela by podle mě běžet klima, která bez motoru neběží. Navíc nezávislé topení se vůbec nepouští v létě, jen ventilátor... Vyplatí se to zapnout pouze tehdy, když peče slunce, ale je studený vzduch okolo auta, pak to něco i ochladí, ale určitě bych neřekl, že je v autě kosa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je asi dost zavádějící ten pojem "chladí".. 

 

Chlazení vnímám osobně tak, že jede kompresor a interiér se mi dostane ve 30 st. C na 22 st. C.. Takto vnímám chlazení interiéru já. 

To, co popisuje @Zzzzz je prostě nucené zapnutí větráku a vhánění do auta vzduchu zvenčí, který ano - nebude tak horký jako v autě, takže příjemněji tam bude. Tady bych osobně nepoužil slovo "chlazení", ale "větrání". Takže v autě nebude 22 st. C co u iV a EV s chlazením, ale třeba 30 st. C namísto 50 stupňů, které by v autě jinak normálně byly, na sluníčku ve 30 st. C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je vyjádření škodovky ohledně dostupnosti funkcí aplikace pro vozidla Škoda :

 

 

funkce Ovládání ventilace online je dostupná pouze pro vozidlo Octavia od 11/2020.

 

Dostupnost možných funkcí pro Váš vůz je možné dohledat na portálu https://availability.skoda-auto.com/260/cs-cz#/.

 

Po zadání VIN v levé části obrazovky se Vám zobrazí dostupnost všech služeb pro Váš vůz a podrobný popis funkcí.

 

Pokud VIN nevyplníte, zobrazí se všechny možné funkce. Po rozkliknutí jsou v dolní části obrazovky uvedeny modely, u kterých je tato funkce dostupná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš a to mě nenapadlo, že vlastně tažné má větší baterku. Tak to samé by měl mít i ten kdo má jen přípravu pro tažné, protože to je vlastně taky větší baterka a kabeláž z výroby - jen bez toho "háku" v nárazníku.

 

A teď zpátky k tématu :-)

Editováno: , autor: jenycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady pod odkazem jsou foto baterií našich motorů 1,0tsi s Janem R. -on tažné já ne..., webasto jsem myslel samozřejmě jako volitelnou dokoupenou výbavu hned při konfiguraci nového vozu-standardně asi nemá žádná výbava ? U 1,0tsi máme standardně elektrické přídavné topení, ale větrání v app. nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...