Přejít na obsah

problem zo zapojenim repro


Doporučené příspěvky

Zdravim chcem vymenit predne origo papierove reproduktori za nove.Len je tam uplne ine zapojenie.Su tam konektori pre tie origo reproduktori..Ako to mam zapojit na nove repro tak aby isli aj tie predne vskove repro lebo tusim ten jeden konektor je aj na tie vyskove repro.DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš tam dva konektory.

Zapoj jen jeden do reproduktoru. vyber si! Když pustíš rádio a reproduktor bude hrát - zapojený konektor je výstupní signál z rádia. Ten druhý konektor je od výškového reproduktoru a je spojený s tím konektorem s výstupním signálem.

konektory musíš nějak vyřešit - já nemám rád nevratné kroky, takže jsem je neucvaknul, ale vyrobil plíšek, který jsem zasunul do konektoru a na ten napájel drát, který vede k novému reproduktoru. Musíš zapojit obě strany stejně + na + a - na -. nejjednodušší cesta jak zjistit, který kabel je který zapojit na reproduktor a zesílit hudbu (nejlepe nějakou tucárnu), reproduktory musí chodit oba ven. DŮLEŽITÉ! Pokud to zapojíš ledabyle basy se ti vyruší a zvuk bude hrozný!!!! Pochopil si mě?

Nakreslil jsem Ti obrázek, heeeej, ale žádné chechtání! :smich:

post-55712-047971100 1288996320_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být strýček sýček (jak by řekl Ned Flendrs), ale myslíš, že je nutné měnit kabely k reproduktorům v předních dveřích? Pokud tam nemá zesilovač a 100W na kanál, tak si myslím, že je to zbytečné a ve finální reprodukci je to to poslední co pozná. Co? S výškáčem souhlasím, ten origo není moc dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být strýček sýček (jak by řekl Ned Flendrs), ale myslíš, že je nutné měnit kabely k reproduktorům v předních dveřích? Pokud tam nemá zesilovač a 100W na kanál, tak si myslím, že je to zbytečné a ve finální reprodukci je to to poslední co pozná. Co? S výškáčem souhlasím, ten origo není moc dobrý...

Mno tak máš pravdu, ale já se řídím heslem když už, tak už :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladat novu temu tak sa spytam tu...mam doma zosilovac magnat 500w a subwoofer 200w a chcel by som to dat do octavie sedan r.v2003...chcel by som sa spytat ake kable a vsetko ostatne by som potreboval..zosilovac by som mal pripojeni len na ten subwoofer...a bude sa to dat zapojit s origom radio symphony cd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...záleží kolik kanálů má ten zesilovač, ale mohl by to být tento kabelový set...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/103-3-kabelove-sety/5/614-Autotek-AT10KIT

...popřípadě...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/103-3-kabelove-sety/5/615-Autotek-AT20KIT

pro zapojení zesilovače na autorádio Symphony potřebuješ tento konektor...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/128-3-AUX-vystup/5/405-MINI-ISO-RCA

...pro připojení SW na zesilovač použij 4qmm kabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...