Přejít na obsah

Car wrapping


vodka11

Doporučené příspěvky

Ahojte vsetci.

 

podla vsetkch ukazovatelov som tu sice iba novacik, ale stravil som tu uz velaaaa hodin citanim vasich prispevkov. Pravidla poznam a preto dufam, ze takato tema este na tomto fore nie je. 

Planujem OIII, skladom, zial bielu. Preto hned na uvod rozmyslam nad nejakym osviezenim. Mate niekto skusenosti s car wrappingom? Ci uz cele auto alebo len nejake casti? Pacilo by sa mi "prewrappovat" cele, ale to uz celkom dost koštuje, takze alternativa prelepit len nieco bude dostupnejsia. 

Kludne piste skusenosti, ale velmi by pomohli aj napady ci inspiracie, konkretne priklady ci nejaky grafik, ktory by bol ochotny navrh vypracovat. 

Co som vycital medzi riadkami, je tu kopec borcov a ja budem vdacny za kazdu radu, nazor alebo pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Takze nakoniec z toho nebude nic. Medzi inym som chcel dat polepit strechu na cierno. Ale aby to bolo spravene dobre a aby to aj dobre vyzeralo, museli by ist dole hagusy a antena. A to znamena rozobrat "polku" auta.  :kol-32: A do toho sa mi teda ani nahodou pustat nechce, resp. ani nemam odvahu a doveru to nechavat niekoho robit. Tak som sa tesil a takto lahko prislo moje sklamanie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hagusy a anténa nie sú až taký riskantný zásah. Aspoň sa mi tak zdalo. V podstate iba pár plastových krytiek a tapec strechy vyhnúť. Teraz u nás chalani rozoberali RSu kvôli špeciálnej zástavbe a majakom... kvôli kabeláži k majáku dávali dole jeden hagus...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...