Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

126 témat v tomto fóru

1. Tažné zařízení

• 75 odpovědí
      • 18 127 zobrazení
      • 79 odpovědí
      • 34 664 zobrazení
      • 67 odpovědí
      • 15 226 zobrazení
      • 270 odpovědí
      • 26 993 zobrazení
      • 243 odpovědí
      • 26 019 zobrazení
      • 14 odpovědí
      • 1 484 zobrazení
    2. koroze

• 21 odpovědí
      • 3 770 zobrazení
    3. boční lišty

• 5 odpovědí
      • 1 630 zobrazení
    4. Vzpěry kapoty

• 131 odpovědí
      • 22 062 zobrazení
    5. Otvorenie veka nádrže

• 5 odpovědí
      • 1 828 zobrazení
      • 19 odpovědí
      • 1 720 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 347 zobrazení
    6. Panoramatická střecha

• 43 odpovědí
      • 15 752 zobrazení
    7. Střešní nosič OIII

• 60 odpovědí
      • 8 676 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 469 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 409 zobrazení
      • 63 odpovědí
      • 14 673 zobrazení
    8. Atrapa vyfuku

• 117 odpovědí
      • 14 286 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 307 zobrazení
      • 36 odpovědí
      • 3 518 zobrazení
      • 27 odpovědí
      • 9 308 zobrazení
    9. Výměna rámečku masky

• 97 odpovědí
      • 24 406 zobrazení
      • 19 odpovědí
      • 2 962 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 1 406 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 5 210 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Jak se to pak tedy po vypnuti chova? Kdyz s rekuperaci nekdy nedobiji vubec a nekdy pres 15V, jak se to chova s vypnutou? Dobiji to standardne 13,6 nebo 14,8 nebo kolik je normal u aut ktera nemaji rekuperaci?   Mam presne problem jako @Jiří Smetánka, auto se proste nenabije do plna, protoze se mu zrovna nechce a pak nefunguje NT.
      • Ahojte,  chcem sa opýtať či a ako sa dá vyriešiť "problém" kolísania svietenia LED žiaroviek v Octavia III facelift. Vymenil som v interiéri klasické žiarovky za LED žiarovky na osvetlenie nôh, kufra a v úložnom priestore pred spolujazdcom. Všetky svietia a aj stmievajú sa v poriadku, ale v úložnom priestore pred spolujazdcom a v kufri na pravej strane svetlo kolíše. (slabne/zosilnieva proste žiarovka mihá). Myslel som že sú chybné žiarovky tak som ich aj vymenil ale stále to robilo to isté. Skúsil som ich aj vymeniť za iný typ (tiež LED), ale neúspešne. Menil som aj pozíciu celého svetelného modulu (vymenil ľavé za pravé v kufri) a ani to nepomohlo.  Aj tie žiarovky čo mihotali som vymenil so žiarovkami na osvetlení nôh a tam svieti v poriadku ale v tom kufri a kastlíku mihocú.   Existuje nejaké riešenie ( myslím iné ako nehať originál žiarovky :) )   Ďakujem
      • Poklicky maju priemer 69mm ... tak som si objednal Origa AUdi kedze v tomto rozmere som nevedel ani v číne nájsť skodovacke...    A ano dizajn je zaujimavy a sedi aj k Superbu 
      • On se nikdo ze tvych 1.1 MKč u ŠA neposere. Zkus se svezt ve Fabii. Zrovna Fabia není  na drnčení tolik náchylná. Se supem srovnatelná. 
      • 40-45 tisíc km to by pro mě mohly být akorát tak ty 3 letní sezóny  Tak uvidíme, jak dlouho mi vydrží ty Bravurisky 3