Jump to content

159 topics in this forum

1. Tažné zařízení 1 2 3 4

• 77 replies
    • 30,301 views
  2. Zadní ostřikovač - Liftback

• 5 replies
    • 202 views
    • 784 replies
    • 88,079 views
    • 41 replies
    • 5,397 views
    • 2 replies
    • 219 views
    • 2 replies
    • 258 views
    • 64 replies
    • 13,154 views
    • 25 replies
    • 8,201 views
    • 58 replies
    • 14,239 views
  3. Vzpěry kapoty 1 2 3 4 7

• 172 replies
    • 33,455 views
    • 89 replies
    • 11,207 views
  4. Kufr hluk pri zavreni

• 3 replies
    • 536 views
    • 2 replies
    • 324 views
    • 70 replies
    • 19,990 views
    • 16 replies
    • 947 views
    • 351 replies
    • 46,247 views
  5. zpětná zrcátka 1 2 3

• 69 replies
    • 12,498 views
    • 9 replies
    • 959 views
    • 85 replies
    • 26,924 views
    • 5 replies
    • 622 views
    • 1 reply
    • 649 views
    • 83 replies
    • 26,954 views
    • 1 reply
    • 481 views
    • 17 replies
    • 2,465 views
    • 31 replies
    • 9,141 views

• Aktuální příspěvky

• Také jsem vzal originál alarm … Nejsem tedy blázen, který věří, že to ochrání embéčko před odcizením, větší pocit zabezpečení bych měl s tím zamykáním fofrpáky … ale je to dobrý "znepříjemňovák" a "upozorňovač" v případě odtahu wagenu při špatném parkování, plašič okopávačů zrcátek, nebo "rozbíječů" okének za účelem odcizení airbagů, nebo infotainmentu. Zřejmě to funguje i jako antikunní ochrana … bo jednou mě embéčko na dvoře asi 10 minut houkalo, než jsem si uvědomil, že to není v TV … a při následné prohlídce wagenu jsem v motorovém prostoru objevil kuní stopy … k ožužlání kabeláže naštěstí nedošlo, bo zřejmě alarm, vyplašení a přesun hladové kuny k hodům v jiném autě ...
    • https://forum.skodahome.cz/topic/129932-zji%C5%A1%C5%A5ov%C3%A1n%C3%AD-%C4%8D%C3%ADsel-d%C3%ADl%C5%AF-etka/   https://www.skoda-dily.cz/online-obchod.html
    • Při nákupu nového vozu jsem přemýšlel jestli vzít za rozumný peníze originální Alarm, nebo dodělat jiný kvůli základnímu zabezpečení vozu.    Nakonec jsem se rozhodl pro originál při konfiguraci vozu a splňuje očekávání i většinu funkcí které bych stejně vyžadoval. Hlavně jsem ušetřil čas popřípadě potíže při reklamaci vozu.    Součástí alarmu je :   - Kryt řídící jednotky v motorovém      prostoru. Nikde jsem o tom nenašel zmínku, že je součástí ( stejně bych dodělávám, za mě základ )  - Safe systém  - Hlídání vnitřního prostoru( jednoduchá deaktivace)  - Zálohová siréna  - Náklonové čidlo  - Hlídání manipulace se spínací skříňkou  - Náhlý pokles napětí v síti vozu - Odpojení přívěsu (popřípadě držák na kola) - Otevření dveří přes vložku zámku.  - Otevření víka motorové části, zavazadlového prostoru a všech dveří.    Aspoň to neukradne každá fetka a dává to o dost větší smysl než třeba uzamčení řadící páky ( s tím odjede i babka ) a podobný blbosti.  Ps: samozřejmě Gap mám na tři roky 😂          
    • Nie, sériovo dodávaný Smartlink je len cez kábel. Ak chceš bezdrôtový, musíš si ho pri objednávke auta zvlášť objednať, keďže sa jedná o príplatkovú výbavu nad rámec bežnej výbavy.   Skús sa obrátiť na predajcu, či tvoje auto má túto výbavu. V aktuálnom slovenskom cenníku je uvedené toto, v predchádzajúcich cenníkoch to mohlo byť inak....   V českých cenníkoch je táto výbava súčasťou nejakých paketov, na Slovensku nie je.   //doplnenie: Jedine slovenské Monte Carlo ho má v sérii..  
  • Create New...