Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 647 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 697 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 912 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 815 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 636 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 735 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 817 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 626 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 677 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 645 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 638 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 649 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 742 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 721 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 583 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 698 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 665 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 705 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 728 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 823 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 760 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 648 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 643 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 696 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 747 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Dobrý den,    vím, že zde toto téma již zaznělo, ale tyto informace jsem se nikde nedočetl    na mé octavii r.v 2001 naj. 260000 jde posilovač ztuha, hřeben řízení suchý, geometrie, výměna oleje servo nepomohla, volant jde stejně jak v nízkých tak ve vysokých otáčkách    chtěl bych jí nechat napíchnout něž budu měnit čerpadlo na VAG, jak jsem se již dočetl v jiných vláknech čerpadlo by mělo dávat 120 nějaké veličiny, neporadil by mi někdo VAG kod ? (nedaří se mi ho nikde najít
    • @roubic  zkusim to zde, at to nepisu do kodovani. jak jsi myslel tohle?   "ja mam oboje na jednou 10m a na druhem 1minutu ( dataset je volne ke stazeni snad na vcp datech ) a mezi minutou a 10 nepoznam rozdil ani jedno na me uz nepiplo na druhou stranku ten assisent pak uz neni to k cemu byl urcen ( at je to jak je to ) "   proc pak asistent neni k tomu, k cemu byl urcen? za me je s puvodnim nastavenim nepouzitelny. i kdyz ridim, neustale pipa a chce po me "drzet volant". zapnu, jedu, nahlasi se, musim udelat nesmyslny pohyb volantem ... za chvilce znova ... je to vylozene otravne. přitom bych ho na dlouhe ceste občas uvital   (stejne jako si na dlouhych strekach uzivam prediktivni teplomat apod ...) ...  
    • Ahoj, vyriešil si to nejako, či si sa s tým zmieril? Ja s tým mám taký istý problém a dosť mi to vadí.
    • Pokud se při zapnutí klimy spíná sahara současně s klimakompresorem, nemůže být problém na klimakompresoru?
    • @hamoun ja mam oboje na jednou 10m a na druhem 1minutu ( dataset je volne ke stazeni snad na vcp datech ) a mezi minutou a 10 nepoznam rozdil ani jedno na me uz nepiplo na druhou stranku ten assisent pak uz neni to k cemu byl urcen ( at je to jak je to )    https://mibsolution.one/#/1/9/Datasets/MQB/A5/60+ Mod Je tam i dataset na 2q kameru
×
×
  • Vytvořit nový...