Jump to content

Slevy pro členy klubu SKODAHOME

Kde všude můžete uplatnit členství v Klubu SKODAHOME???

23 topics in this forum

• 0 replies
    • 625 views
  1. Kartičky na slevy

• 4 replies
    • 11.4k views
  2. BUTIK SKODAHOME.cz

• 2 replies
    • 4.5k views
  3. OB autodíly s.r.o.

• 0 replies
    • 7.1k views
    • 0 replies
    • 23.4k views
    • 0 replies
    • 27 views
  4. Autodoktor

• 0 replies
    • 72 views
    • 0 replies
    • 62 views
    • 0 replies
    • 50 views
    • 0 replies
    • 177 views
    • 0 replies
    • 4k views
  5. OPRAVLAK.cz

• 0 replies
    • 3.5k views
  6. BOSS AUDIO SYSTEMS

• 1 reply
    • 4.4k views
  7. Escape6 s.r.o.

• 1 reply
    • 3.8k views
    • 0 replies
    • 3.6k views
    • 0 replies
    • 3.4k views
  8. Old Style Shop

• 0 replies
    • 3k views
    • 0 replies
    • 424 views
    • 0 replies
    • 3.4k views
  9. Autorádia s DVD

• 0 replies
    • 840 views
  10. RAPID - AUTOHIFI

• 0 replies
    • 3.2k views
  11. Skoda-Tuning.cz

• 0 replies
    • 4.7k views
  12. Autodíly Prostějov!

• 0 replies
    • 5.1k views

• Aktuální příspěvky

• https://auto.pravda.sk/doprava/clanok/564034-greenpeace-utoci-na-plug-in-hybridy-su-to-vlci-v-ruchu-baranka-a-nemyli-sa/
    • Dobrý den,       chtěl jsem se zeptat na výhřev sedaček u superba 3, Výbava Ambition, rok 2017.......mám jen přední sedadla s výhřevem ale když je zapmu hřeje mi to jen zadek a bedra....to nemá hřát na celá záda? nebo je to rozlišeno dle výbavy nebo poslední možnost mám něco špatně. Přikládám fotku s vyznačením, kde mi to hřeje. Děkuju
    • Káblíky je třeba si vyzkoušet, co a kde stáhnout se tad XXX krát opakuje i u jiných modelů se smartlink. Pravděpodobně budeš mít problémy jako já, ale na foru jsem opravdu všechno našel. 
    • Ak v aute naozaj budeš mať Smartlink, budeš mať podporu pre Mirrorlink, Android Auto, CarPlay:   Mirrorlink - v dnešnej dobe je mŕtvy, síce tam funguje offline Sygic, ale Samsung postupne ruší jeho podporu vo svojich mobiloch - možno to už nebude fungovať ani tebe, treba vyskúšať. AndroidAuto - ak máš Android 10, musíš cez Google Play stiahnuť appku Android Auto a budeš tam mať navi cez Waze alebo Google Mapy. Ak máš starší Android, musíš cez apkmirror.com stiahnuť aplikáciu Android Auto a nainštalovať manuálne. V priebehu budúceho roka by mali doraziť aj ostatné navi ako je Sygic a spol. CarPlay - to čo Android Auto, len je to určené pre iPhony..   Kábel treba skúšať... mne to s originálnym káblom k mobilu nešlo, fungovalo to až s dodatočne kupovaným originálnym káblom, ale napr. mi to teraz funguje aj cez aliexpress kábel s magnetickou koncovkou.
    • Ahoj kluci. Jelikož je tady toho psáno mnoho a já se v tom absolutně ztrácím potřebuji shrnutí. Kupuji Fábku 2018 kde je předplacen SMARTLINK.  Telefon mám Samsung A70 s konektorem USB-C. Co vše mi bude fongovat, kde co mám stáhnout. Chtěl bych ideálně zrcadlení telefonu a navigaci v rádiu.   Musím si koupit originál kablík od Škoda, nebo stačí takový jako k nabíječce?  Díky  
  • Create New...