Jump to content

KLUB SKODAHOME.cz

Forums

1. Stát se členem ŠKODAHOME Klubu   (16,452 visits to this link)

2. Slevy pro členy klubu SKODAHOME

Kde všude můžete uplatnit členství v Klubu SKODAHOME???

31

• Aktuální příspěvky

• A vybavíš si, jestli jsi zrovna šlapal na plyn, nebo naopak před těmi kolejemi ubral?
        Protože jestli se nepletu, tak zásah FA by měl jít "přeplynovat". Tedy alespoň to tak dříve bylo.    https://www.smucler.cz/blog/front-assist-automaticke-nouzove-brzdeni/   http://www.autolexicon.net/cs/articles/front-assist/  
      • Přemýšlím nad tím, vím, že jsem předtím psal, že to nepískalo, ale už si tak moc jistý nejsem. Seběhlo se to strašně rychle, v malé rychlosti mi auto stálo skoro na fleku, dost jsem se leknul, jestli pískalo, tak jsem si toho nevšiml. Vím, že jindy píská pro výstrahu, ve vyšších rychlostech, ale teď to bylo rovnou nouzové brždění, kdy zastavilo na fleku. Auto asi v tu chvíli (chybně) vyhodnotilo, že jedu do překážky, tak zabrzdilo.   Jinak včera bylo auto v servisu, na pravidelné prohlídce, byl tam s ním kolega, upozornil jsem na tento problém. Vzkaz po prohlídce byl, že oni (autorizovaný servis) s tím aktuálně nic dělat nemohou, ale že info předají dále (asi na Škodovku). Auto je na operativní leasing, tak asi nikde není vůle na něm dělat nějaké drahé rozbory a testy.    
      • WinCE by můj adaptér podporovat měl, ale pořád jsem z místních diskutujících nevymámil jak to poznat. Takže ještě jednou: je v nastavení rádia - APN dole na obrazovce přítomna položka WIFI i když není v USB zapojen adaptér, nebo je zapojen nekompatibilní? .... protože já ji tam nemám v žádném případě a to je asi problém.
      • Chce si to najít i plusy a ten největší je lehčí Předek o 20kg což u takového auta váhové katogorie a těžiště je na jízdě opravdu poznat.  Samozřejmě každý má jiné priority. 
      • Tak ještě jednou a naposled - napsal jsi přesně toto, to není žádná spekulace, to je naprostý blábol, tak nelži. To si jako skutečně myslíš, že ve fabrice stojí na konci linky chlap a ukazuje - tohle auto bude skákat, tohle ne? Další diskuse v tomto směru je bezpředmětná a úplně mimo realitu a budu ji mazat.