Jump to content

Rady majitelům veteránů

Sign in to follow this  

Garáž, kategorie, testace atd.

Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Ještě tradiční odlehčení. Jakýsi pan Fuglevič na Autorevue píše: "Scala si ceny držela od konce listopadu loňského roku. U Kamiqu však úprava ceníku přichází dosti náhle, jelikož předchozí nabídka cen mu vydržela lehce přes měsíc, starý ceník byl vydán na konci února."   Tak a teď realita. Scala "si držela" ceny tak, že 10. října zdražila o 8 000/12 000Kč a na konci října byl uveden AM 125 let. Od té doby byl vydán nový ceník v lednu (CNG) i březnu (nic podstatného). U Kamiku přichází tak náhlá změna, že od zdražení v říjnu proběhlo doplnění CNG do ceníku (leden 2020) a jinak se od té doby nic podstatného nestalo. Ten "starý ceník z února" byl ve skutečnosti z 13.3.2020.   No a ještě jeden úplný blábol: "Zajímavostí je nakonec konec příplatkové položky Mobilita Plus za 7700 Kč, respektive 9700 Kč, která přidala záruku asistenční služby na 5 let (do 100.000 km) a prodlouženou záruku vozu na 5 let (do 150.000 km)."   Mobilita Plus se zárukou 5 let /100 000km stála 2 000Kč. Ještě, že ty "novináře" máme.  
    • Na můj vkus je Škoda už prostě předražený brand VW, kde cena neodpovídá kvalitě. Zdražením když teď hodně lidí trne, co s nima bude v létě a jestli nebudou druhotně vyhozeni po krizi, protože dost firem to nepřežije, nebo když ano, nebudou mít takové businessy, to rozhodně prodej aut zvedne...   Pro mě S3 mohl být zajímavý 4 roky zpátky, kdyby neměl takové problémy s kvalitou a ošizené zpracování. Nyní pořebuji 6 místné vozidlo, kde je mi S3 již k ničemu...
    • V tom "porovnávači" je moře chyb a nepřesností. V minulosti byl ten portál hlásnou troubou Vošického. Když se podívám na odkazované "porovnání", tak je tam strčený u Opelu atmosferický 1.2/61kW se zrychlením na stovku 14.5 sekund, bez klimatizace . Dál asi není potřeba nic dodávat.   První použitelný motor a výbava cca 375 tis. Jsem zvědav na další vývoj.
    • Když jsem měl auto v servisu, tak jsem si do nové okty zkusil sednout, volant mi nějak nesedí, ale to bych zkousnul, co nemůžu tak ten trčící tablet do prostoru a všechno na něm, ve Scale mi to připadá líp vyřešené. Uvidím za rok, až budu konfigurovat nové auto.
    • Není tomu tak, to už šlo s odřenýma ušima i s dřívějším "RS".
  • Create New...