Jump to content

Baby SkodaHome

10 topics in this forum

1. Máca má kluka 1 2

• 43 replies
    • 21,045 views
  2. Standis tátou 1 2

• 37 replies
    • 17,237 views
  3. Standis podruhé tátou

• 9 replies
    • 7,530 views
    • 6 replies
    • 7,031 views
  4. Amoghovic přírůstek :-)

• 9 replies
    • 6,232 views
  5. Walda junior

• 5 replies
    • 7,188 views
  6. Crake - podruhe tatou :o)))

• 4 replies
    • 6,628 views
    • 44 replies
    • 18,621 views
    • 9 replies
    • 6,704 views
  7. Šmoula tatínkem

• 23 replies
    • 8,918 views

• Aktuální příspěvky

• Nikdo nereaguje a já tomu prd rozumím. Tvůj dotaz mě ale nenechává chladným. Můžeš to být tisíc věcí..porucha brzdového vedení, zavzdušnění systému, stáří kapaliny. Proč s tím neutíkáš do nejbližšího servisu? Co čekáš, že se dozvíš na forum? Píšeš ,,poslední dobou" z čehož usuzuji, že s touto vážnou závadou s vozem dál jezdíš mezi námi. Čekáš až to nebude brzdit ani u podlahy?
    • A kolik je brzdovky v nádržce? Zkontroluj vedení (hadičky a trubky) a odvzdušni to. Taky je otázka auto z roku 2016, tak kdy byla naposledy měněná kapalina? Má se co dva roky.
    • S tím automatem s tebou plně souhlasím,tam bych už neriskoval.
    • Jako chapu dobre ze budes menit spinacku?? Jako soused tvrdi ze to tak skodovka resi kdyz ma nejake auto problemy se studenym startem,tak se udela chip na miru auta,a stoji to 3000kč. Jinak jsem vcera zkousel 2x proslapnout plyn a auto chytlo na drb. Dnes rano jsem.to neudelal a start na po 3 se snizovanim otacek a behu jako by na 3 valce,3start ok jako by nic. Nechapu ale pokud nezabere nic tak zkusim ten cip na miru. Ale jeste to proberu s vice mechanikama. A asi o to zvyseni vykonu vubec nejde spis o ty studeny starty.
    • @Caster, @l79, - Díky za info. Prozatím to tedy nechám tak jak to mám teď (i s tím zapojeným konektorem). Jak bude čas, zkusím odsledovat chování nabíjení a vybíjení přes nějakou app pro Android a OBDII.  
  • Create New...