Jump to content

• Aktuální příspěvky

• V Peci jsem stál cca 2 hodiny venku. Co se týká ohřátí motoru, tak jen subjektivně, rychlejší než 110kw i 140kw. Nezaznamenal jsem žádné poklesy teploty, ani nic podobného. Nezávislé topení bych připlácel, pokud vím, že každý den mám v 6 ráno někam jet a jednak chci mít předehřátý motor a druhak teplo uvnitř. 
    • Zase 4kola je pro mě zbytečná, bydlím na jižní Moravě kde nejsou kopce jezdím jen po rovině a sníh je tady max 2 dny v roce, proto se ptám na ten předohrab
    • @Patrik1971 a vzduchový filtr neměnili ? pokud ne, tak měli, protože má interval 4roky/60tkm...
    • Takze sme po servise 4 roky 45000km Cas trvania 2 hodiny Olej s filtrom,sviecky,pelovy filter,kvapalina do ostrekovacov,tesnenie a maly spotrebny material a este preventivka pred 1vou Stk. Cena 339 eur s 20% zlavou na olej...no dost,na to,ze to je iba Fabia. V zavadach klasika slaba bateria a vraj slabucko slzia predne tlmice.Sme este rok v zaruke,takze ak budu viac,vymenia na zaruku za nove.Inak auto stale v super kondicii.
    • Snad to tu taky patří > mate někdo zkušenost se snizenymi pruzinami např od Eibach nebo ST? Měl jsem je na předchozí F3 s R17. A chci je dát i na Ovci s R18. Díky za postřehy. 
  • Create New...