Jump to content

Baby SkodaHome

10 topics in this forum

1. Máca má kluka 1 2

• 43 replies
    • 18,595 views
    • 44 replies
    • 16,937 views
  2. Standis tátou 1 2

• 37 replies
    • 15,282 views
  3. Šmoula tatínkem

• 23 replies
    • 7,881 views
  4. Standis podruhé tátou

• 9 replies
    • 6,533 views
  5. Walda junior

• 5 replies
    • 6,180 views
    • 6 replies
    • 6,013 views
    • 9 replies
    • 5,913 views
  6. Crake - podruhe tatou :o)))

• 4 replies
    • 5,614 views
  7. Amoghovic přírůstek :-)

• 9 replies
    • 5,431 views

• Aktuální příspěvky

• A to se našli takoví blázni, kteří touží po možnosti dílkové odemčení přes aplikaci. Asi netřeba více komentovat.
    • Som v soku,ked to citam,ake s tym mate trable,ale mne vsetko funguje od posledneho velkeho padu apky v celom VW uplne bezchybne.Nechapem,od coho to zalezi....
    • Ovládání nezávislého topení přes mobilní aplikaci mi funguje dlouhodobe nespolehlive, jednou to funguje další den nefunguje. Nekdy to nefunguje několik dni. Obvykle napíše "něco se pokazilo". Jednou už se mi stalo, že aplikace napsala neco jako nepodařilo se navázat spojení s vozidlem, pak přijdu k autu a topení bylo stejne zapnuté...
    • Taky mi to pořád nefunguje. Odhlašuje se, aplikace se vrací do základního nastavení, veškeré akce jako zapnutí topení trvají nekonečně dlouho a pak většinou spadnou. Navíc zmizely dost důležité údaje jako vnější teplota, která je pro mě podstatná při plánování aktivace topení.   Škodovka stále stejná písnička, omlouváme se, pracujeme na tom, zkuste tohle a tohle. Každý čučkař co dělá hobby vývojáře bohužel dneska na trh hodí spolehlivější aplikaci.
    • Taky mohu potvrdit, že display Bolera na O3 2014 v mrazech blbnul. V případě O3 2018 zatím s hodnocením počkám na zimu :D
  • Create New...