Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

• Aktuální příspěvky

• maxidot su uplne ine budiky, musis vymenit
    • Zdravím,potřeboval bych poradit,jde vyměnit u octavie 3  r.v. 2013 rádio Bolero za Amundsen,který není kradený a vím vin?Děkuji.
    • Ahoj všem, potřeboval bych poradit nový kabel na 1.8T AGU (1999) můj stávající KKL 409.1 kabel běžící na soft. VAG-COM verze: IHR 304.0 nesvede výmaz některých věcí hlavně airbagu (měnil jsmeRJ)(chyby 65535, 01217) a proto hledám něco nového i do budoucna. Mám vyhlédnutý kábel : VAG COM 17.1.3 VAGCOM 18.2.0 VCDS HEX CAN USB Interface FOR VW AUDI Skoda, Seat VAG 18.2 ATMEGA162+16V8+FT232RQ (Czech/English). Můžete doporučit i jiný děkuji.
    • Já jsem tvoji odpověď ze 17.září samozřejmě četl a díky za ní, ale v te době jsem ještě neměl po výmeně. Oddekloval jsem to ale hned po tom a moc dolů jsem neviděl. Zkusím to ještě jednou. Díky za vysvětlení. 
    • Varianty by měly být dvě, ty máš tu starší. Kdyžtak si stáhni z webu ŠA manuál pro rok 2007-2009 (hint: musíš znovu zvolit češtinu ve formuláři, jinak se zvolený starší návod nezobrazí). Není to úplně inteligentní systém, ale pochopil jsem ho i já, takže to zvládneš taky. Stěrač se musí tuším zvednout, otočit a vysunout z ramínka i s tím držáčkem, který je na ramínku naražený.   EDIT: Ta pojistka, pokud koukáš na správný návod, by právě měla být naražená na ramínku a stačí ji vytáhnout ve směru šipky.