Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • @lucky.jack Riešenie zverejnil @wirer. Rozklikni príspevok aj s 5 odpoveďami.
    • Ještě jedna věc, je potřeba vyměnit i držák za novější z faceliftu?
    • Ahoj,   je tu někdo z okolí Berouna kdo mi za úplatu nakóduje paměť LA a skandinávské svícení? Mám MR24. Domluva přes PM, díky  
    • BLT 1.9 96Kw. Auto točí ale nestartuje, prošel jsem všechny pojistky (palubka - baterka - u relé boxu... vše OK)... Dále nesvití check engine a žhavení - a na vagu nevidím jednotku motoru - ostatní jednotky komunikují. Prošel jsem různá CZ EN fóra tyhle symptomy pro 90% koncertu znamenají relé 109 - BLT to relé nemá - má řídící jednotku/relé vedle baterky... nenašel jsem nikde ale žádné datasheety, pinouty a nic na blt. Takže nevím jak dál - co propojit a jak diagnostikovat. Řešil někdo?
    • Hezký den,    měl bych dotaz nevíte prosím někdo co dělat s tím, když jsem na koberečku u řidiče našel toto ozubené kolečko? Po dlouhém hledání se mi podařilo najít, že by to mělo být asi z větráku (topení), ale nevím jestli je to velký problém či zdali bych si to nedokázal "opravit" sám, nezdá se totiž porušené. Případně jak by se to dalo opravit doma?    Moc děkuji 
×
×
  • Vytvořit nový...