Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ked mam 2016 ACC do 160, tak treba vymenit kameru na 210 ? Ta druha ma vyssie rozlisenie alebo rychlejsi procesor ??  
    • https://mibsolution.one/#/1/9?{"filename":"5Q0980556"}   MQB_Solution->Datasets hledat 5G0980556
    • Zdravím, mám problém s F1 1.4 MPI ohledně chladicí kapaliny.   Během jízdy nebo hned po nastartování mi začne blikat a pípat kontrolka chladicí kapaliny, i když je nádržka plná, jen trochu špinavá (fotka je před výměnou nádržky). Víčko od oleje je čisté. Problém je v tom, že když kontrolka začne blikat, tak mi spadne ukazatel benzínu na nulu. Někdy se vrátí zpět, jindy zase ne. Kapalina a olej se nemísí, z výfuku nejde bílý kouř. Před půl rokem se dělalo nové těsnění pod hlavou a vyměnila se nádržka s chladicí kapalinou. Problém zůstal i po té opravě. Bliká to už asi rok, ale auto jinak funguje normálně. Blíží se mi technická a nechci, aby to kvůli tomu neprošlo.   Nevíte, v čem by mohl být problém? Je to elektronika nebo něco jiného? Díky.
    • To by bylo fajn! Nevis prosim kdo? Za kontakt bych byl vdecny 🙂
    • Na mojom Karoq-u vyrobenom 4/24 to tak isto nebolo možné deaktivovat cez infotainment, no cez Carscanner sa mi to podarilo deaktivovať. 
×
×
  • Vytvořit nový...