Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Dožívající (já bych řekl spíše dohnívající) Evropská komise je asi mimo mísu realistického vidění a dění světa, aspoň tedy, co se týče Green dealu a s tím spojené nucené elektromobility. I významné evropské automobilky si částečně myslí (nebo byly trhem donuceny  si to myslet) něco jiného. To že EK zavádí nová cla ne elektromobily dovážené z Číny je jedna věc, druhá věc je ta (aspoň dle agentury Blomberq) že v zákulisí se jedná o zmírnění cel a jedná jak Čína, tak i Německo a tak i  EU. No Němcům se ani moc nedivím, tam je vidina velkých ztrát prémiových automobilek a EU pravděpodobně reaguje pod silným tlakem Německa....   https://www.autoforum.cz/predstaveni/nemci-jiz-tlaci-na-eu-aby-jeste-prehodnotila-cla-na-auta-z-ciny-domacim-firmam-mohou-zasadit-tezko-ranu/
    • Niki17.  Jak to dopadlo? Byly vyměněny ty vstřiky? A auto v cajku?
    • Přední senzor mi neustále v diagnostice ukazuje -0,01 náklon ať tlačim na auto jakkoli. Vkládal jsem i foto při sundaném předním levém kole ale opravdu tam nic nevidím. 
    • A nemáš v háji regulační klapku?  To co popisuješ je v režimu AUTO? Určitě jde AUTO vypnout a regulovat teplotu a intenzitu foukání ručně 🤷‍♂️
  • Create New...