Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Neřešil někdo problém, že se po upgradu softwaru začalo auto samo zamykat? Hlavně, když se zavřou dveře. Je to takové "polozamknutí", tzn. dveře se zamknou, ale boční zrcátka se nesklopí.
    • Díky za reakci. Gumami to určitě nebude, mám měsíc staré nově nazuté letní Continental UltraContact R15, zatímco to německé auto je na starých zimních Barumkách, což jsou snad ty nejhorší pneumatiky, se kterými jsem měl kdy co dočinění     Ve výsledku jsem dospěl k závěru, že to byl asi nějaký placebo efekt, protože na svoje vlastní auto je člověk (nebo alespoň já) trochu přecitlivělý a pečlivě se soustředí na každý zvuk, zatímco u cizího auta tyhle věci tolik nevnímá. Měl jsem teď možnost to projet po dálnici, a zas mi přišla ta německá motoricky hlučnější, zde už se asi projevuje absence toho dodatečného odhlučnění přepážky motor/kabina, které mám na svém autě.    Pořád mne ale překvapuje, jak strašně odlišná mohou dvě auta stejného typu být  
    • Vypnuté chlazení klimatizace znamená suchý výparník. A suchý výparník nezasmrádne. Když někdo točí kompresor neustále a odstavuje auto s mokrým výparníkem, který u stojícího auta nemá jak vyschnout. Nemůže se divit, že mu klima hnije jako mršina ve hnoji. 
    • STK neprojdeš, musí být funkční oba systémy. Demontáž je brána jako přestavba a pochybuji, že to lze. Nicméně, v tomhle případě bych se obrátil přímo na škodovku zda je vůbec nějaký legální způsob demontáže. Varianta D je, sehnat někoho, kdo to protlačí přes STK...
×
×
  • Vytvořit nový...