Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Edit: Vodou v torpédu to nebylo. Byla ta voda v pojistkovém bloku :))
    • To je jasný, že to nevysřelí jako péro. Mně jde hlavně o to hrzoné škubaní motoru, které je nesnesitelné. Jde mi o to, jestli se spíše zaměřit na trubo nebo vstřiky. Ale můj osobní názor bude asi se podívat prvotně na vstřiky.  
    • Za hmly, pri západe slnka je to otras. na zmiernenie treba udržiavať maximálne čisté sklo aj z vnútra.  V zime to oceníš. Žiaľ to čo dávajú teraz to sklo, už nie je vyhrievané celé ako bolo pôvodné čo som mal 2019. To malo výhrev po celej ploche. Nové - nemá vyhrievaný kraj. ono sa to časom rozpustí od výhrevu aj tam, ale ak povolíš námrazu výhrevom a chceš to zotrieť, tak tam kde je vyhriate to ide fajn a na tom nerozmrazenom kúsku ti stierače nabehnú na námrazu. proste keď už to celé nie je vyhrievané, tak by si logika žiadala, aby výhrev pokrýval plochu zotieranú stieračmi.   Je to o zvyku. Je to v zime fajn, ale budú situácie, keď to budeš vnímať viac.
    • Ty jsou na háčky - mají to v popisu (přichycení pomocí ocelových háčků do rámu okna)   Na magnety jsou - u nich zde
    • Plánované výstavby tzv.  Gigafaktory na výrobu baterií do elektromobilů, mají v současnosti  dočasně tzv. utrum, viz odkaz na článek.  Ostatně i náš premiér ve včerejším duelu s šéfem opozice (5.6.2024) tvrdil, že jeho europoslanci z ODS, pokud budou nově zvoleni a i on osobně  budou dělat vše pro to,  aby zákaz spalovacích aut byl odvolán.  Ovšem tenhle člověk tvrdil již mnohé a lhal v mnohém, i když vykrucovat se a obhajovat nesplněné sliby to on  umí.....   https://www.auto.cz/gigafactory-jdou-v-evrope-k-ledu-stoji-za-tim-nizsi-zajem-o-elektromobily-152793?utm_campaign=abtest255_trending_llm_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
×
×
  • Vytvořit nový...