Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Aký by to malo zmysel tam dávať pneumatiku s menším profilom a mať celkovo menšie koleso? Superb by opticky zniesol skôr o číslo väčšie, než to čo bežne má, tak nevymýšľaj a kúp rozmer, ktorý máš zapísaný vo veľkom TP! 🙂
    • Vypada, ze sem vyresil problem s tim mazanim oleje. Koupil sem new olej filtr, ten co tam byl, total zaneseny, meneny buhvi kdy. Asi nepropousel uz olej, po vymene mi nic nepipa a neblika💪 bazar menil olej, protoze delali rozvody, ale na filtr se vykaslali.
    • Ahoj, neviete niekto, či sa dá pomocou VCDS úplne kompletne vypnúť/odkódovať Ambient Lightning? Mám to samozrejme vypnuté v menu, pretože to počas jazdy nepoužívam, ale keď auto stojí a otvoria sa dvere, spustí sa to defaultné modré. Dôvod prečo to chcem vypnúť je ten, že po 4 rokoch sa rôzne na viacerých miestach "vypálili" ledky a vypadá to neskutočne hnusne jak je to nerovnomerne podsvietené - výmena je panel za panel a to neprichádza v úvahu. Je to fakt hnus velebnosti a mrzí ma, že to odišlo tak brzo. Na nete som hľadal ale nič relevantného som nenašiel. Díky vopred za akékoľvek rady.
    • S na převodovce a Sport režim jsou rozdílné věci, S mění chování převodovky. Sportovní mód mění i odezvu pohonného ústrojí, tuhost posilovače atd.
    • Jsem si vědom tvojí pointy, nicméně pokud ji použiju a potom odejde, tak teprve budu vědět že ji můžu zahodit. Do té doby ji mohu používat, nebo ne? Nejsem úplně technik, ale myslím, že tou baterkou zbytek auta nijak neohrozím, nebo ano? Prostě bych ji dojel do konce.. Pak bych tam třeba dal zpátky tu EFB
×
×
  • Vytvořit nový...