Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj, vim, ze tu je na canton vlaken uz nekolik, ale nikde jsem se nedocetl, co hledam, a proto nove vlakno.   Jedna se mi o srovnani zvuku v S3 bez Cantonu a s nim (combi). Konkretne nekde od roku 2020. Zajimalo by me, jestli je to takovej skok, a tedy nutnost. Kdyz jsem kdysi bral O3 s cantonem, hralo to jako O2 bez Cantonu, takze se S3 bez cantonu docela bojim. Jen jich je aktualne v nabidce zalostne malo. Spis zadny   A poddotaz; pokud uz by byla bez Cantonu, mel byste nekdo tip na nekoho, kde se da audio upgradnout, a pritom to nestoji treba pade?   Moc diky
    • Na třetím obrázku je ten emulátor.
    • Hotovo. Spokojený. Akorát se musí ještě poladit mapa. Bez turba to odspodu vůbec netahne. Jedno moje auto zaměstnalo na týden 3 lidi v servisu a 3 lidi v Itálii. Problém byl v řidiči jednotce, která byla vadná. Dostali novou a je vše v pohodě. 
    • Moje odpověď jaksi není na tvůj příspěvek, to snad je naprosto jasné...
    • Poradí mi někdo proč Columbus RNS 510 při připojení přes jednotku bluetooth neukazuje na displeji názvy skladeb pouštěné z telefonu?  Jednotka je 7p6035730c /  SW0440 / HW-H05 / model - UHV Něco je špatně nastavené nebo to ta jednotka prostě neumí? Díky za rady a odpovědi...
×
×
  • Vytvořit nový...