Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Pokud není infotaiment odemknutý, příjmá pouze originální karty.
    • Karta musí být origo Škoda, nelze použít jakoukoliv jinou. Buď musíš koupit větší origo kartu s 32 GB (já ji kupoval vloni na Allegru) nebo si stáhnout menší soubor s mapovými podklady v rozsahu, jaký využiješ. U nákupu "origo" karty z podezřelých zdrojů jako je hlavně Wish, Aliexpress a konec konců i to Allegro je riziko, že jde o nelegální kopie, které jednotka infotaimentu pozná a vypíše chybová hlášení do diagnostiky.
    • A potřebuješ komplet celou Evropu? Já třeba stahuju verzi ECE4 tam je vše kolem a velikost je kolem 8 GB. Jinak na té kartě je kód, ale dá se to někým znalým nakódovat, že tam potom můžeš použít libovolnou kartu. Nebo sehnat třeba na Aukru větší upravenou kartu.
    • Ahoj, koupil jsem Fabii s Amundsenem. Ve slotu byla karta originál Škoda s mapovými podklady. Stáhl jsem aktualizaci, naformátoval původní kartu, v nových mapách smazal jazyky (jak radí wirer), ale stále jsem na 15 Gb, přičemž origo karta má 14,8 volného místa. Mohu použít jakoukoliv koupenou větší kartu, nebo je v té originální něco zakódovaného a bez ní to nepojede. Omluvte ne zrovna zdatného v těchto věcech. Ptám se než vyhodím peníze za kartu.... 
    • Koukám,  že pomoc se závadou tu moc nefunguje. Pokud by někdo potřeboval tak stačilo vyměnit čidlo rozdílového tlaku. Je hned vedle turba a bylo rozteklé. Bylo K.O. protože mě cca týden předtím dělali rozvody a ty trubky co k tomu vedou neodpojili, ale dali jen stranou a to bylo chyba. U čidla napraskl ten plastový přívod a během pár jízd to upadlo a vyhodilo to několik zavádějicích chyb. Takže pokud někdo bude dělat rozvody tak pozor na trubky  
×
×
  • Vytvořit nový...