Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Zdravim chlapi. Koupil sem nejspise stocenou Fabii MK2 rok 2008, z DE a najeto pry 118tis. Z autobazaru sem dojel domu ok cca 150km, ale po 3 tydnech se mi nepravidlene rozsvecuje s 3x pipnutim cervena kontrolka mazani. Vypozoroval sem, ze to zacne delat po zahrati motoru a pak vzdy kolem 2000 otacek. Kdyz jedu nad 2000 tak to zhasne a pak to je ok, jakmile zpomalim, podradim, otacky spadnou na 2tis, tak se to ozve. Neco sem si nacetl a myslel sem, ze to bude cidlo tlaku oleje, to sem koupil nove a dela to stejne. Jeste podotknu, ze mi tam nekde unika olej z leve strany motoru prostredni, az spodni cast. Je ten motor KO a mam hledat jiny motor, coz uz je asi ted problem nebo to nejak resit opravou? Nebo zkusit za bazarem na zkrytou vadu? Bazarnik rikal, ze menili svicky, mohli to menit prave z duvodu toho problemu, aby to auto bylo ok jen na prodej?
    • Zdravím, v týdnu jsem byl na STK a ME. Vše čistě bez "neřeš to" . U auta jsem nebyl, ani mě to neumožnili u něj být. Docela mě překvapilo, že ME přeběhové otáčky jsou jenom 2500ot\min. Takže žádné vytáčení motoru. Je to tak normální u těchto motorů? 1.6 tdi 77kw CAYC? 
    • DCC robilo VW, klasicky podvozok Škoda, ako sa píše vyššie už to riešia.
    • Bude to lepšie ako origo. Minimalne KW. Len to z toho auta neurobí A6ku. Ja by som išiel do monroe, za tie prachy…  
×
×
  • Vytvořit nový...