Jump to content

• Aktuální příspěvky

• tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? o3 rs 2015
    • tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? 
    • Já viděl tabulku prodejů segmentu C z dubna ( dohledám ji) v Evropě, Octavia skoro vždy tam byla, zatím chybí. Podotýkám coronu měli všichni, zákaz ecallu ještě nebyl, 2 generace v prodeji, v Německu plné sklady nových O4 .... snad se do tabulek vrátí
    • Ver mi, ze ani pri 130 tisic mesacne nie je dovod jazdit v premii. Ale to je otazka priorit...   Nicmene vybavove stupne O4 sa posunuli vyssie a tie nizsie vybavy a slabsie motorizacie naozaj chybali. Plus k tomu korona... naozaj to nebola vhodna doba na velke predaje aut.    
    • Tak akci museli udělat tu cenu od propagovali od listopadu a vyjeli by s 493tis to by nebylo fér. Píši oficiálně akce zaměřená na české soukromé zákazníky, dle rozhovorů aut na RČ opravdu museli prodat minimum ( raději Kamiq, Karoq). Včera v areálu většího salonu cca.20 nových Octavii a ty co měli už podložky tak jen operáky a DHL. Já jsem ani neviděl když už náhodou Octavii potkám auto na převozkách, Scaly, Kamiqy, staré O3 ve výprodeji. Za 130tis měsíčně bych také jezdil v prémii .... Dost OT počkáme na ceny a výbavy .
  • Create New...