Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Mně logicky vyšlo, že bych polepoval celé auto. Rozhodně jsem chtěl dveře, přední část a kapotu. Vynechat zadek a střechu už je zbytečné. Tehdy u nového to nějak vyšumělo, auto bych musel nechat v Brně. Samozřejmě, že před lepením musí proběhnout pořádný detailing přímo na místě.
    • Objednal jsem si novou octavii a teď přemýšlím, jestli si nechat polepit ochrannou folii předek auta. Zajímal by mě váš názor, jestli je to dobrý nápad, nebo zbytečnost. 
    • @OpelIns1 Samozřejmě uvidíme jak bude vypadat dlouhodobější praxe, ale zatím mám z prvních videí pocit, že se tu O4 snažili celkem napravit. Hlavně teda co se týče infotainmentu.
    • Ahoj všem, chtěl bych si pořídít příčníky Thule Wingbar Edge kvuli designu a na ně co nejobjemnější box. Máte nekdo zkušenost s Thule Motion XT L? Popřípdě máte vyzkoušený v praxi nějký box, který by na Edge seděl? Motion XT XL je moc velký a kraje už přesahují na patky. Nikde ale nikdo neuvádí rozměry, které dosedaji na tyč. Box nemusí být nutně Thule (i když by to bylo lepší). Na SIII je vzadu tyč 77 cm a kus je ještě schovaný v patách. Moc se mi nechce dávat pricniky WingBar Evo, protože mi to na autech potom připadá spíš jako lešení 😁. Předem díky za jakoukoliv radu.
    • Tak ti držím palce, kto vie či FL odstráni hlavné problémy. Ono O4=čím viac "funkčných" príplatkov tým viac 1000MB
×
×
  • Vytvořit nový...