Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • No tak si najdi podle čísla jednotky návod k montáži elektriky a máš to. Stačí si přečíst toto vlákno a najdeš. Kabeláž nejde pouze do pojistkové skříňky ale napojuješ a rozpojuješ a přidáváš piny sběrnice do CAN do BCM.
    • Ahoj Alma.  Ďakujem za odpoved a dikes za manual 🙂 , to som hladal.  Kodovanie je v pohode, mám soft aj kabel.  K teomu tažnému bola vystrihnutá kabeláž priamo z auta, je to origorš z výroby, len tam chýba cast čo ide do prednej časti do positkovej skrinky. Teda myslím si, podla toho čo som zatial stihil nájst na nete.  najradšej by som dal novú ak sa podarí zohnať. Asi skočím do Skody, možno tam bude niečo na predaj. Auto po totalke.  Vid foto, ale neni moc kvalitne.    Ivan
    • Ono je skôr otázka, že v akom stave môže byť zvyšok ich infraštruktúry, keď stojany vyzerajú tak ako to je na foto. Zhodou okolností v minulosti som v ČR bral benzín na Tank ONO, a okrem dlhšieho čakania bolo všetko OK, ale to bolo už dávno. V dnešnej dobe sa ale napr. vyhýbam na Slovensku čerpacím staniciam Jurki (a im podobným), lebo je na nich vidieť, že neinvestujú vôbec do ničoho pokiaľ to naozaj nevyhnutne nemusia spraviť a tým pádom nemajú ani moju dôveru, čo sa týka kvality/čistoty benzínu. A nehovorím, že normu nesplnia, ale možno iba odretými ušami a radšej si pár centov priplatím, ale idem na samoobslužnú čerpaciu stanicu, kde je cena podobná a nemusím pri tom zažiť cestu časom do 90. rokov.
    • jj ja som tiez chcel objednavat ale akurat pozeram ze zmizla . myslel som ze first edition sa trosku zdrzi v konfiguratore. kazdopadne jednemu predajcovi v okoli ma prist skladovka presne v takej konfiguracii ako sme chceli tak to mozno este dam a budem to mat hned  
    • Šrouby máš v návodu, ono to chce se trochu snažit. Ohledně kabeláže pokud máš jen jednotku tak ta se prodávala v sadě i s potřebnou kabeláží tak si myslím, že ji zvlášť nekoupíš. A že to potom musíš nakodovat a není to zrovna laciné a málokdo to umí doufám víš. 5E0-092-155.pdf
×
×
  • Vytvořit nový...