Jump to content

Exteriér

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic

• Aktuální příspěvky

• Odlepene tesnenie predných dverí.  V mieste kde sa dotýka blatníka.  Zalepit mamutom a bude pokoj.  U mňa už 2 roky. 
    • Každého volba a potřeby, ale moje používání i používání manželky je přesně opačné než píšeš.    Nevím jestli je úplně potřeba a vhodné si nechat prosvetlovat interiér, klímu nevypinam nikdy, není důvod, vždyť je to automat, auto s pootevrenym oknem bych nikdy kvůli prachu a debilní lidem nenechal, když bys zatahnul roletku, take tam nebude takové vedro, nehledě na to, že to lze velmi rychle vyvetrať a když má člověk nezávislé topení, vyvetra auto práve jim.    Ale jak jsem psal, každého volba. 
    • Ad střešní okno, mám ho na svém současném SIII lift a je objednané i do mého dalšího. Je to skvělá záležitost pro dny, kdy už je to skoro na klimu, ale díky tomuto ji pouštět prostě nemusíš (ne všem dělá klima úplně dobře), roletku mám stále zasunutou, takže to krásně prosvětluje interiér. Když to stojí někde v létě venku na sluníčku, nechávám okno vyklopené a v autě není takové vedro. Abych byl zcela objektivní, tak ihned po koupi to pravda v jednom místě vrzalo, reklamoval jsem to a od té doby ani ťuk. Nejlepší je si to vyzkoušet, za ty peníze za mě “must have”
    • Ano, taky mi to s tou CD mechanikou dela. Myslim, ze je to vlastnost.   V reprakach mi ale nelupne.
    • Pani, pri prejazde koľajníc vzadu zaskripe náprava, piskotavy zvuk, čo to môže spôsobovať? Mimo koľajníc to robí len keď silno zatazim kufor napr. 200kg a sú veľké spoje na ceste. Silebtbloky a ramená majú rok, tyčky tlmice a horné uloženie tiež, guma stabilizátora menena 2roky dozadu.  Môže to robiť ta guma v uložení?. Vďaka. Robí to na letných r17 aj na zimných r16 (dnes som prezul). 
  • Create New...