Přejít na obsah

Motor 2.0 TDi

Nabídku motorů doplňují dva naftové motory 2,0 TDI, základní s výkonem 110 kW (150 k) a silnější 142 kW (193 k), který disponuje pohonem všech kol




  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj,mám úplně stejný problém,vím že už je to už 2 roky co se to tu řešilo. Ale mám oct 3 135kw dsg. 2015. 160 000km a mám úplně stejný problém. Vynechává motor,když se to stane při volnoběhu ,úplně zhasne. Už jste to vyřešil? 
    • https://echo24.cz/a/HV5ix/ekonomika-zpravy-skoda-auto-chybi-dily-musi-rusit-nocni-smeny
    • Mám problém s nahraním nových máp na SD originál kartu 16GB ,postupujem podľa návodu v PC stiahnem mapy časť eruropy cca 7GB , cez 7zip ich rozpalím v PC, pôvodné mapy z originál SD karty vymažem ( skúšal som aj formátovať FAT32) nakopírujem rozbalený súbor máp a po vložení do auta sa mi navigácia nespustí , je to síce Seat Leon Mk3 , navigácia Aktuálna verzia: MST2-EU_SE-ZR-P0245T (0245) malo by to byť to isté čo Amundsen , čo robím špatne?
    • Este k tomu naradiu - co viem, tak vymena rozvodov je v ramvi EA211 narocna na tevhniku, a netyka sa to len motorov s ACT, ale aj obycajna 1.0 TSI potrebuje extre presne casovanie...   Bol inak dovod menit rozvody? Co som pocul, tak ten remen so sklennymi vlaknami znesie fakt vela.
×
×
  • Vytvořit nový...