Jump to content

PepeRS245

Uživatel
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About PepeRS245

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potvrzuji, že tyto Osram ledky v parkovacích světlech vůbec nefungují :-( Na parádu jsou dobré, ale jinak úplně na nic. To i originální žárovka svítí více.
 2. Zeptám a pak dám vědět. Já vzal 2cm a kola mám origo 8Jx19 ET44 tak uvidíme.
 3. Jak široké podložky jsi zvolil? Jinak odepsali mi, že to jde za 2000,- Kč. Teď jsem akorát ještě zjistil, že mám v TP v kolonce variabilní provedení vozidla uveden maximální rozchod kol, tak nevím jestli to nebude problém. Kolega výše, kterému se povedlo zapsat, tam má uvedený rozchod ale ne maximální.
 4. Máš pod těma Audi kolama ještě i nějaké podložky nebo bez?
 5. Ahoj. Neví někdo jestli lze takto nechat schválit a následně zapsat podložky Eibach Pro-spacer? TUV certifikaci mají.
 6. Ahoj. Jde u S3 2016 ve vybave L&K nastavit funkci uplneho vypnuti esp? Tedy mit moznost nastavit esp sport a esp off? Dekuji
 7. Ahoj. Víte někdo kdy přesně došlo k té změně hrdla? Díky
 8. Mám Milltek bez klapek a rezonátoru a naprostá spokojenost. Při klidné jízdě tichý, skoro jako sériový. Je slyšet až když přišlápneš :-)
 9. Mě řekli že když si nechám nastavit pevný interval tak bez problému můžu použít normu 502.
 10. Nechci nic řešit, jen mě zajímalo jestli je nás tu více..
 11. Ahoj. Přikládám moji zkušenost s Columbusem. Mám Octavii III FL vyrobenou 11/2017. Dnes ráno jsem si všiml, že se mi na displeji udělala svislá čára (jakoby to uvnitř prasklo). Nejvíc to bylo vidět při zaplém režimu navigace. Stavil jsem se po cestě rovnou ve Škodovce a bylo mi sděleno, že objednají nový panel a bude se v rámci záruky měnit. Chyba je podle technika ve špatných pixelech. Bylo evidentní, že tam nejsem první s tímto problémem. Ten technik mi to taky následně potvrdil, že jich už několik měnili. Je tady někdo kdo tuto závadu taky řešil?
 12. Ahoj. Vlastním Octuli RS 245 do které jsem od začátku provozu dával olej Millers Oils EE Longlife 5W40.. dal bych tam klidně i ten z řady Nanodrive ale ten je bez normy takže jediná možnost je ten longlife který splňuje VW 502 normu.. Mám tam momentálně zatím z výroby nastavený promněnlivý interval tedy 30tis km.. První výměna oleje po zajetí proběhla při nájezdu 5tis km, další při 15tis km a teď se blížím k 30tis km tedy další výměna oleje a garančka. Otázka zní: Je těch 15tis km nájezd v pohodě při použití tohoto oleje? Nebo raději měnit po 10tis km? Řeším to jen kvůli záruky, jinak bych měnil normálně po 10tis km a sám doma s jistotou, že tam je to co chci. Díky
×
×
 • Create New...