Jump to content

Exteriér

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

23 topics in this forum

• 19 replies
    • 2,480 views
    • 36 replies
    • 8,462 views
  1. Zvire v motoru

• 4 replies
    • 835 views
    • 110 replies
    • 14,893 views
    • 42 replies
    • 3,037 views
  2. Exteriérové doplňky 1 2

• 35 replies
    • 7,032 views
    • 2 replies
    • 586 views
    • 19 replies
    • 3,041 views
  3. Stěrače 1 2

• 28 replies
    • 4,761 views
    • 0 replies
    • 848 views
  4. Vzpěry kapoty

• 4 replies
    • 2,019 views
    • 0 replies
    • 1,017 views
    • 5 replies
    • 1,363 views
  5. Dveře od kufru

• 4 replies
    • 2,054 views
    • 0 replies
    • 1,232 views
  6. Vyhrivane celni sklo 1 2 3

• 62 replies
    • 14,833 views
    • 12 replies
    • 707 views
    • 4 replies
    • 1,679 views
    • 13 replies
    • 3,602 views
    • 5 replies
    • 2,394 views
  7. Příčné nosníky

• 9 replies
    • 2,318 views
    • 13 replies
    • 3,596 views
  8. Ochranné lemy kol

• 11 replies
    • 4,663 views

• Aktuální příspěvky

• Tak dnes asi 3 maily ze Skody - nejdriv at to zkusim a pak ze to zkouset nemusim, ze maji vypadky. Podporu v tomhle  trochu lituju. Zaroven fakt nechapu, ze si Skoda nedupne a neni pes na IT oddeleni. 
    • Krušárnu nedávám. Možná na 10% stŕeda 27.
    • jsem si říkal jestli bude nějaký jiný program než obvykle, že bych o něco přišel a že bych měl raději dovolenou zrušit 
    • Jenže Stringo, takhle by to nefungovalo. Existuje hromada institucí a věcí, které bez jiných žít nedokážou. Jinak neustále se zmiňují platy poslanců... Uvědom si, že jsou to vysocí manažeři s rozhodovací funkcí. Ano, jsou tam různá individua, ale jsou to zástupci lidí, kteří tak rozhodli ve volbách. Provoz sněmovny stojí kolem 4 milionů denně, což je naprosto zanedbatelná částka v rámci financování státu. Si řekni, kolik keců měl největší vlastenec z Tokia a jak pak poslušně zvedal packu, když šlo o peníze pro poslance. Problém nejsou obrovské zakázky za miliardy. Ty jsou hlídané. Většinou médií, dozorčí radou atd. Průser jsou ty malé, v rámci obcí a krajů. Vidím to teď u nás. Dělají u nás most. Už dva roky. Už pátá firma. Vezmou peníze, jdou do konkurzu. A točí se to stále stejných lidí. Už na to šlo 50 milionů a most nestojí. A to jsme vesnice, která má všeho všudy 400 obyvatel.
    • Přesně to samé štve mě. Tahle obrazovka mi vyhovuje nejvíc, používám ji 80 % času v autě, ale po vypnutí motoru a otevření řidičových dveří si ji auto nepamatuje. Vadí mi to, ale nenadělám nic. Profily k oboum klíčkům připojený mám a fungují bezchybně. Tak jsem se naučil dvojhmat při každém nasednutí do auta: přepnutí displeje a vypnutí nesmyslu Start/Stop.
  • Create New...