Jump to content

kodiakk

Uživatel
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About kodiakk

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. To chrastění je fakt hrozný. Kolikrát se úplně stydím před někým nastartovat. Každý se mě ptá co to je?, jestli to není rozbitý
 2. Hlavně by mě moc zajímalo jestli to pomůže a jak moc
 3. Ahoj, chci se zeptat jestli jste někdo zkoušel odhlučnit ty plastové podběhy u kol. Koupil jsem si novou octavii a hrozně mi vadí jak jde slyšet hluk od kol. Mooc děkuji za odpověď.
 4. Já motor nepodtáčím, ale když se řadí, tak se pod 2000 otáček dostanu než se nadechne.
 5. Ten dunivý zvuk je u každého rychlostního stupně, těsně pod hranicí 2000 otáček
 6. Ahoj, mám otázku na majitele tříválců. Nezaznamenali jste těsně pod hranicí 2000 otáček takový dunivý nepříjemný zvuk. Dělá to cca od 1800 až k 2000 otáček. Ještě se chci zeptat. Když po ránu nastartuji, tak je cca půl minuty slyšet takový chrastivý zvuk. Máte to také.? Moc děkuji za odpověďi.
 7. Já jsem si to myslel a proto jsou tolik slyšet gumy. Mám letní 17ky a strašně jsou slyšet. Předtím jsem měl superba2 a ten měl tu protihlukovku a tam jsem ty gumy skoro neslyšel.
 8. Mohu se zeptat, v podběhách jsou také ty tlumící molitany. Děkuji za odpověď
 9. Aha, moc děkuji za odpověď
 10. Ahoj. Chci se jen zeptat, mám octavii facelift 2017 a nejdou mi sklopit zrcátka podržením klíče. Elektrické zrcátka mám. Je tam volba že se dají zrcátka sklopit akorát při každém zamčení vozu, ale to já nechci. Chci sklopit akorát občas a právě u dřívějšího auta jsem sklápěl právě klíčem. Děkuji za odpověď.
 11. Ahoj zdravím tě. Koukal jsem jak si vyřešil ten rámeček okolo řadící páky. Moc se mi to líbí a chtěl bych se tě zeptat a mooc poprosit jestli by jsi nebyl hodný a ochotný mi ten rámeček taky polepit, jako to máš ty. Samozřejmě to nechci zadarmo, materiál a práci rád zaplatím. Mooc děkuji za odpověď a ochotu, Jirka Frýda. 

  1. kodiakk

   kodiakk

   Jen jsem chtěl ještě napsat že mám ten rámeček jednoduchý, bez dsg. 

  2. dettektorr

   dettektorr

   Ahoj, dekuju za uznani. Falt je, ze na cizi auto si vubec netroufam. Je dost toho, co se tam da zkazit, zadej to normalne firme, ktera dela polepy aut, bude to za babku a bude to poradne udelany. 

 12. Já se právě to litru bojím. Nejsou na to dobré ohlasy.
 13. Ahoj všem. Prodal jsem svoje auto a přemýšlím o tříválci. Bohužel tady u nás v salonu ho nemají, tak nemohu porovnat. Moc prosím o vaše názory na tento motor. Raději bych 1.4 ale bohužel mám rozpočet 400000kč a to se nedá i s dobrou výbavou koupit. Chtěl bych roční auto a to se ten tříválec za ty peníze dá koupit i s dobrou výbavou. Zajímalo by mě, jak to auto jede třeba ve třech lidech do kopce, jestli se to dá? Spotřebu moc neřeším, ale spíš mi jde o ty jízdní vlastnosti , jestli to není moc líné, jak se říká. Někdo říká že by si to nikdy nekoupil a někdo je zase spokojený. Proto mě zajímá váš názor, jak jste spokojeni . Moc, moc vám děkuji za info
 14. Moc děkuji za info. Rozhodnul jsem se že půjdu do benzínu. Akorát mám trochu strach z toho tříválce jak to pojede. Raději bych motor 1.4 ale bohužel mám rozpočet na auto 400000 a přes to jít nechci. Koukal jsem na roční auta a právě ten tříválec se dá koupit za dobrou cenu i z dobrou výbavou.. Bohužel u nás ve Varech ho nemají, tak nemám jak porovnat. Zkusím se zeptat tady na fóru kluků co ho mají jak jsou spokojený. Škoda že ten diesel nemá tu šestku, vím že by mě to v budoucnu vadilu. Ještě jednou moc info.
 15. Ahoj všem, minulý týden jsem prodal svojeho Superba a chci jít do roční octavie. Mám k vám dotaz k motoru 1.6 tdi z pětikvaltem. Chci se zeptat, jestli ten pětikvalt stačí, nebo tam chybí ta šestka. Zajímalo by mě, když auto jede třeba 150 kmh tak kolik má na tu pětku otáček a jestli ten motor neřve, když nemá šestku. Přemýšlím právě o tomto motoru, nebo potom o litrovém tříválci 85kw. Bohužel tady u nás v salónu ani jeden nemají na vyzkoušení. Moc vám děkuji za odpověď...
×
×
 • Create New...