Jump to content

jandis

Uživatel
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About jandis

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Když máš dokódováno, tak co chceš caristou dělat? Sama carista ti nic resetovat nebude. Nebo ti jde jen o čtení chyb. To můžes v klidu caristu použít.
 2. jandis

  Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)

  Díky za rady. Zvolím A129. Wifi nepotřebuji. Chtěl jsem kameru, co nejmenší a nebyla moc vidět a záznam byl slušný.
 3. jandis

  Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)

  Nemáte někdo prosím zkušenosti s VIOFO WR1? https://www.isix.cz/gitup-viofo/gitup--viofo-wr1/ Váhám mezi A119S nebo WR1
 4. Nastavoval jsem zavírání kufru ovladačem na Octavii 3 FL rok výroby 2018. Lze si vybrat stiskem tlačítka nebo držení tlačítka. Bylo to na verzi 3.8 beta 2 viz foto.
 5. Díky sk0d@ na nejnovější verzi 2.29.9 potvrzuji funkční oil ash na motoru cayc verze softu 4618.
 6. Jo je to tak. A taky čekají na dostatek paliva. Po cestě z dovolené jsem dojel domu na rezervu, tedy svítila kontrolka paliva. Regenerace se nespustila a motor i zahřátý čekal na dotankování. Regenerace se spustila po 105% ihned po rozjezdu od pumpy. Toto je moje osobní zkušenost. Regenerace po 750 km.
 7. Jak že jsi to rozhýbal? Tomu nerozumím. Upřesni co jsi udělal a v jaké verzi prosím.
 8. Mam CAYC verzi softvaru 4618 a OIL ASH stále nefunkční.
 9. Když se podíváš na soot masc calc, tak máme podobné hodnoty před i po regeneraci. To, že jsi neujel ani 300 km je jen krátkými trasy se studeným motorem, kdy se zachytává nejvíce částic.
 10. Toto je moje regenerace filtru. Podle délky jízd (někdy kratší, nekdy delší) se spustí 500 - 650 km. Při cestě z chorvatska (800km) se regenerace spustila po 750 km.
 11. To to je z OIII fl. Zavření kufru dálkovým ocladačem. Na výběr je stisk tlačítka nebo držení tlačítka.
 12. Jestli to není tak, že položky co jsou odzkoušené v beta verzi již není třeba zkoušet. Koukněte, co je v oficiální verzi. Pro mou OII FL co nefunguje v betaverzi, to už pak není v oficiální verzi. Přijde mi nesmyslné, aby něci vyzkoušeli a pak to nepoužili. Myslím, že vše funkční a odskoušeně (send feedbk) je v ofiko verzi. Kdyžtak to potovnejte. Feedbk co nejsou žluté, jsou odzkoušené
 13. Tady máš ty barvy, OIII nabízí míň nastavení než SIII, ale číslo barev je stejné.
 14. Ještě jedna otázka. Máš palubní počítač? Jízdní data jsou na infotaimentu v základu, ale aby jsi měl data na budíkách (Driver information system (DIS) dysplay) potřebuješ palubní počítač. Nenapsals informace o autě. Težko pak radit. Jestli máš mezi budíkama jen venkovní teplotu a nic víc, tak aktivuj DIS a pak se ti ukáže teplota nemší a nad teplotou dojezd km a to je asi tak vše co bez PP jde.
 15. Nastavoval jsem Refuel quantity na OIII FL a na DIS se objevilo hned. Nikde jsem nic jiného nenastavoval. I to protočení ručicek je aktivní hned. Dej info o autě.
×