Jump to content

jandis

Uživatel
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

16 Good

About jandis

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

655 profile views
 1. Auto je octavia II FL 2010, kódování v boleru bylo neúspěšné.
 2. Zdar pánové. Vyměnil jsem Blues za bolero (model pro octvii/yeti) a nefunguje mi na radiu funkce telefon. Mam originalní bluetooth jednotku. Na maxidotu vše funguje (telefonní seznam, uskutečňování hovoru atd...) Poradí někdo co s tím?
 3. K tomu zaplnění filtru na 110%. Může to být z důvodu krátkých tras a regenerace prostě nemá možnost ani začít, že se motor neohřeje a nebo jízda skončila a regenerace je přerušena. K tomu, proč regenerace neproběhla, to může být z důvodu malého množství nafty v nádrži. Mě se stalo, že při cestě z dovolené, 800 km se filtr vypálil na začátku cesty a pak jsem nad ránem nechtěl tankovat (dojezd 100 km) a dojel jsem domu s tím, že další cesta bude rovnou k pumpě. Cestou k pumpě se motor ohřál a regenerace čekala až natankuji naftu. Filtr byl zaplněný na 105%. Hned při odjezdu od pumpy se spustila regenerace.
 4. Zaplnění filtru máš 38,4 gramů. Plný filtr bude při 70 gramech. Je to ale jen odhadované (vypočítané) zaplnění, realita nemusí odpovídat výpočtům. Jezdíš zřejmě dlouhé trasy, regenerace filtru po 664 km.
 5. Dřív když se dodělávalo tažné zařízení natáhl se kabel ze světla a bylo to. Dnes se dává řídící jednotka jen proto, aby to nehlásilo chybu. Takže když natáhneš kabel podle mě to vydrží jak pojistka, tak přívodní kabel, ale může to hlásit chybu.
 6. Dal jsem to sem jen tak pro zajímavost, někdo to třeba předělávat bude. Já jsem spokojen s Move & Fun
 7. Úspěšně jsem přesunul mapy na SD kartu dle návodu jak popisoval danikd pár stránek zpátky. Pak jsem je zaměníl za mapy: https://uloz.to/hledej?q=Navigon+Europe+Fresh+Maps+MN7+%26+MN8+Q2_2019 ´úspěšně aktualizováno
 8. Tvuj motor nebude podporovaný. Koukni do seznamu motorů jestli tam je i kód toho tvého.
 9. Mám podobný problém se zápachem klima. Ale již 2 dny jezdím bez zapnuté klimatizace a stále cítím zápach. Dal jsem pryč vůně abych to cítil. Před létem každý rok nechávám doplnit a desinfikovat klima. Až letos před pár dny zažala smrdět. Zamlouvá se mi postup od Stringa, tak až budu mít čas, pustím se do toho. Díkes za krásně popsaný návod
 10. Já mam octavia 2 1.6tdi najeto 210tkm. Tvé hodnoty jsou ok
 11. Chybu zobrazovat nebude. Bude zobrazovat deaktivní ss když zastavíš, jako když ho vypneš tlačítkem. Aspoň tak to funguje u O3FL co jsem touto metodou vypnul.
 12. jandis

  Loketni operka

  Já jsem zvolil originál a nelituji tech peněz. Nosnost 90 kg, připevnění k podlaze kovovou základnou na 4 šrouby. Je polohovatelná a výsuvná. V nejnižší poloze vadí ruční brzdě. Jinak ok.
 13. Díky za další verzi. Plně funkční :-)
 14. Skvělej nápad i uchycení. Díky za inspiraci. Yeti má kastlík vysouvací, tyhle vypadaj, že jsou ze superba.
×
×
 • Create New...