Přejít na obsah

Poistna skrinka


ladislav26

Doporučené příspěvky

Dobrý deň prajem ,

mam doma Škodu Fabiu Classic 1.4 MPI a pred včerom mi prestalov fungovať predné stierače lenže čo som pozeral poistky sú všetky v poriadku čo može byť chyba ??, vedel by mi niekto poslať ako ma vyzerať pistna skrinky s pojistakmi či mam všetky poistky kde maju byť ?? dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U pojistky je jedno jak jí tam dáš, jen se musíš trefit do ""uložení"".

Proměřit, znamená vytáhnout ji ven a změřit na nějaký "mašince". Já měl taky "dobrou" pojistku a přesto mi strašně málo svítilo osvětlení interieru. Po výměně pojistky za jinej kus funguje na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahha a poistku som preto chcel vymienať lebo mi nejdu predne stierače tie poistky som skusal zo skušačkou a ukazovalo že je v ok ale nejde nič a este jedna otazka blikaju mi svetla na Fabie može byť problem tiež s poistkami ???? alebo to bude niečo ine v jednom servise mi hovorili že to blika preto lebo mam LPG pohon ale moc tomu neverim podla vas čo može byť problem ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...