Přejít na obsah

Vyhrievane PREDNE SKLO


yetifan

Doporučené příspěvky

Zdravim,

nanasiel som tuto temu, a okrem toho, ze to sem-tam niekto spomenie, ze to ma v konfiguracii (a pridal aj par fotiek mikro-dratkov...) nepise sa NIC!

Myslim, ze je to taka vychytavka (a nestoji ralativne vela), ze si zasluzi vlastnu temu...

Ja napriklad Yetiho chcem urcite s touto "luxusnou" paradickou, a preto ma zaujimaju akekolvek skusenosti stastnych majitelov

(je to myslim prva zima, kedze sa tato opcia v roku 2009 nedala doobjednat).

Vopred dik.

post-43420-0-98720300-1295632898_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ahoj Yeti priatelia, idem riesit octavii braceka a mal by to byt Yeti... ide mi ale o dost nezmyselne veci co nie su v cenniku a niektore obmedzenia nechapem... ale co uz... uz by mohli v skodovke pochopit ze su aj ludia kt v aute maju radi vybavu... ma tu niekto vyriesene vyhrievane celne sklo a aj nezavisle kurenie? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Tak, mile damy a pani - Yetik je doma!

Moc som ho este neprevetral, ale zatial som nadseny hlavne z tych xenonovych svetiel s AFS... (uz to pisem treti krat, ale je to tak - sorry)

Tie dratky su proti zapadajucemu slnku trosku vidiet, trblietaju sa, ale vobec NEVADIA!

Po tme ich vobec proti svetlam aut v protismere nie je vidiet (teda aspon za sucha)...

Takze, zatial V POHODE - uz sa "tesim" az ich otestujem, ked sa zarosia okna - a samozrejme ze na zimu - az sa nebude musiet skrabat...

YetiFan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mělo by to jít relativně snadno:

  • do pojistkového boxu v motoru doplnit pojistku (50A!!), relátko a kabeláž dotáhnout ke sklu
  • nový climatronik (ten panel pod rádiem) - možná by to šlo obejít extra vypvyčem (čti bastl)
  • nové sklo
  • nakódovat

Taky na to myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože škrabky (i plastové) sklo poškrábou. Mě se to podařilo hned první zimu takže jsem si letos koupil sprej a je klid. Ráno přijdu k autu, postříkám sklo a než nasednu a nastartuju, tak je po námraze.

Editováno: , autor: myspulin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš kvalitní odmrazovač tak asi i jo.Když spočítáš cenu skla,věci co jsou na to potřeba a práci tak nevím nevím.Já jsem to chtěl také a po nějaké době mě to nějak přešlo.Ale mít to přímo z výroby tak neváhám ani minutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...