Přejít na obsah

výměna středového znaku (nálepkou) na 3-ramínku


Gumisr1

Doporučené příspěvky

Ahoj neporadil by mi někdo kde můžu sehnat náplepku na střed volantu 3-ramínko OI. Koupil jsem od VW a chci tam mít škodovácký znak. Sháním autentickou nálepku, kterou přelepím originál znak VW.

Pokud bude někdko vědět nějaký odkaz na tuto nálepku nebo kde sehnat budu vděčný.

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nekupis, nie je to nalepka, je to pliesok.

a vymenit sa neda. je to z druhej strany zahnute takze vw znicis a skodovacky nezatlacis.

a ak ho nezatlacis tak ked vybuchne bag tak ti pliesok perforuje lebku. :)

riesenim je kupit airbag. alebo tam dat len papierovu nalepku, ktora ti ale neokopiruje znak pekne, lebo je trosku vypukly.

takze ak si perfekcionalista bude ti to vadit.

ak si moja zena ktora si tam lepi post-it papieriky s odkazmi tak ti to bude jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdraívm, řeším podobný problém. U mě je rozdíl v tom, že jsem koupil airbag za seata a začal jednat dřív než jsem si stihl pročíst forum. Místo toho abych původní znak pouze přelepil samolepkou (kterou jsem sehnal později bez problémů na aukru - průměr 55mm, používá se i na pokličky kol.) Šroubovákem jsem vypáčil celou tu část, na které je znak připevněn a až pak zjistil že šikovnou manipulací jde odstranit i samotný znak seatu (plíšek) který byl jen přilepen a dále nezajištěn. Výsledek je ten, že mám airbag bez znaku a tomu se moc nechce držet, ačkoliv už jsme zkoušel několik lepidel a postupů. Nerad bych při případné kolizi riskovat rozpolcení lebky, což jistě chápete. Nějaký tip jak to pořešit bez nutnosti koupit nový airbag? Vítám každý nápad. Díky

PS: Kdybyste někdo potřeboval tu samolepku na přelepení znaku, tak dejte vědět - mám ještě tři, z nichž asi ještě jednu použiji, ale zbytek je k dispozici :)

post-40365-0-54445700-1304322266_thumb.j

post-40365-0-60141300-1304322280_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ta samolepka, kterou mám nalepenu na té plastové části, ale problém je v tom, jak přidělat tu plastovou část zpět na volant tak, aby tam držela i v případě bouchnutí airbagu. Když jsem ji lepil, tak vždy na jedné straně povolila díky vyboulení a nemožnosti zajistit tuhle středovou část tím "háčkem" kterým je přichycena originálně zevnitř. Samotný znak je nejmenší problém.

Varianty se teoreticky nabízejí tři:

1) Nalepit to tam nějakým hodně dobře držícím lepidlem a celé to stáhnout a nechat nějaký čas schnout a doufat, že to nepovolí.

2) Z koženky udělat kroužek o průměru té plastové části a znak na něj nalepit (případně přichytit plechový s pakami, který mám taky) a tu nalepit na volant.

3) Být varováním pro ostatní, že tuhle blbost, kterou jsem udělal já, dělat nemají a koupit si nový bag :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...