Přejít na obsah

Diagnostika Audience


Klon

Doporučené příspěvky

Dobrý den pánové...Chtěl bych se zeptat na jednu věc.Koupil jsem rádio Audience a nechal ho v servisu vyměnit za stream.Když jsem si přišel pro auto bylo mi zděleno že to rádio Audience je nefunkční že vůbec nekomunikuje,že to měl píchlý přes diagnostiku a že jim to hlasí chybu.Na papíru je jen napsáno: Chyba a pod tím jednotka a pod tím statická.....

Chci se zeptat neudělali spíše něco špatně oni??? Rádio bylo normálně funkční...Napadlo mě třeba jestli nepraskla pojistka v rádiu,ale na to by snad přišli né??? Děkuji za odpovědi....

Napadá Vás nějaký problém??? Popřípadě kdyby byl někdo okolo České Lípy,kdo by se mi na to mrknul a uměl to,tak rád jeho služby zaplatím...

Prosím spěchá...

rádio bylo normálně plně funkční,tak se mi to nezdá...

Editováno: , autor: Klon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikož mi to nedalo,tk jsem se do výměny pustil ještě sám....V autorizovaném servisu mi řekli že rádio vůbec nefunguje.Já ho zapojil a Rádio funguje,aux funguje,parking funguje,climatronic funguje.Dám CD a zjistil jsem že je full ( všech 6 cd v něm ).Zkusil jsem eject a pořád please wait a nic dál...S pozorováno že je pořád šipka u 6 CD,tak předpokládám že 6 cd se tam asi nějak kouslo a tím pádem nefunguje ani jedno a ani nejde spustit....Mechanika CD je úplně bez odezvy ( nijak nechroustá a nesnaží se vyjet cd,prostě nic. )

Chtěl jsem rozdělat rádio,ale nevím jak se do něj dostat...Tím se chci zeptat má cenu to nějak rozebírat když ani mechanika nemá snahu?? ( může být kouslé na tvrdo a tím nedovolí žadný pohyb. ) Nebo to nemá cenu,protože by i po vyndání Cd byla mechanika už poškozena???

Prosím jsem v tomhle laik.Co se týče motoru,tak si opravím sám,ale audio není moje parketa...Děkuji za pomoc.

Jinak nabídku rozšiřuji o to,že kdo by mi to dokázal rozmontovat a složit zpět okolo České Lípy,tak za to zaplatím...

Spěchá,jinak rádio posílám zpět majiteli ( ve středu )....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...