Přejít na obsah

Bodový systém


O.v.i.

Doporučené příspěvky

clovece a kde byli zasity? kol107

U toho Hlaváku jsem je taky nenašel, bych řek, že to fachá jako parkovací senzor, když je poprvý ucejtí, tak pípne, pak zrychluje, ale od tý Průmyslovky to je dálka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, s chutí bych je šel zmrdy jedny defenestrovat. Kurňa, jdeme? Pojďme zorganizovat akci a všechnu tu pakáž vykopat. No jo, vždyť jsme v ČR, kde jsou samí posránci co raději budou nadávat v hospodě. Jsem snad u nás nezapsal, že by někdo nějak projevoval nespokojenost drsněji jako třeba ve Francii. A ti zmrdi se nám tlemí do xychtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, s chutí bych je šel zmrdy jedny defenestrovat. Kurňa, jdeme? Pojďme zorganizovat akci a všechnu tu pakáž vykopat. No jo, vždyť jsme v ČR, kde jsou samí posránci co raději budou nadávat v hospodě. Jsem snad u nás nezapsal, že by někdo nějak projevoval nespokojenost drsněji jako třeba ve Francii. A ti zmrdi se nám tlemí do xychtu.

OK, kdy, kde a v kolik dáme spicha? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem vezl vecer znamou z letiste, seru se nasranej po jizni spojce k letisti 90tacho, minimalni provoz a v zrcatku vidim xenony, a uz me predjizdi tak ve 140 stribrne BMW5 a pak jeste dva medvedi C-klasse, v tom samem useku jsem potkal rozpadajici se policejni Feldu, kterea se za nima ani nesnazila jet, byl jsem nasranej jeste vice.

Pri ceste z letiste u barandaku vidim v protisemru rozekany BMW3 slabe prselo asi dostal smyk, jeste ze to nebylo ve dne to by byl kolaps.

Obycejnym prazakum fakt nezavidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...