Jump to content

BirK

Uživatel
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

BirK last won the day on November 21 2011

BirK had the most liked content!

Community Reputation

66 Excellent

About BirK

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

974 profile views
 1. BirK

  Co dokupit/nekupit vo vybave

  @Barak:
 2. BirK

  Karoq kódování

  Já mám automat a LA ve výbavě a ani tak auto nezastaví (anebo jsem to až do toho momentu nikdy nevydržel poté, co LA vyzve k manuálnímu převzetí řízení).
 3. BirK

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Nikde nic nestáhli, v CZ konfigurátoru pro Karoq je také dostupný, jen je potřeba volit stupeň výbavy min. Ambition, do Active nelze. Netřeba šířit paniku
 4. BirK

  Karoq MR2020

  Přesně to jsem chtěl zmínit. Takový Keyless Defender v podobě patentu p. Čechráka v podání ŠA (pokud tedy nepoužili jeho patent) Jinak co se týče nápisu namísto znaku na zádi auta, tak na prodlouženém skle v podání Rapidu SB nebo Scaly je výraznější a působí mnohem více elegantněji, než na karoserii.
 5. BirK

  sedačky

  @Zikina my máme tuhle kombinaci v Karoqu a jsme s ní spokojeni. Auto jsem objednával v době, kdy Alcantara už nebyla k dispozici a náhrada nebyla. V průběhu čekání na auto se do nabídky zařadila Suedia a tak jsem ji, po předchozím krátkém shlédnutí a vyzkoušení ve FIII na salonu, přidal do výbavy. Sezení je pohodlné, působí elegantně, řekl bych, že na omak a pohled je od Alcantary k nerozeznání (ale neměl jsem možnost porovnat je bezprostředně vedle sebe). Čas ukáže, jak je to s kvalitou tohoto nového materiálu.
 6. BirK

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  @Michal B. tak to bych nečekal, myslím tím až takovou vstřícnost ze strany ŠA/prodejce a až takhle rychle a hladce (poté, co jsem tu na fóru četl jinou story o vracení auta). No jsem zvědavý jak se rozhodneš, auto sis dost chválil, zase teď máš možnost sáhnout i po trochu jiné výbavě, než jsi měl. Co se motoru týče bych asi volil 2.0 TSi, pokud chceš zůstat u benzínu, toto je příležitost, která se nenabízí každý den a ani neodmíta Než by ti nové auto dodali, nechali by ti k dispozici tvé stáavající, nebo ti alespoň půjčili nějakou předváděčku?
 7. BirK

  Karoq kódování

  Je u dodělání trailer assist potřeba dodatečné instalace nějakého HW nebo to lze dodělat kódováním?
 8. Tak u našeho auta funkce zpřístupněna. Poměrně za dlouhou dobu, ale přece
 9. Ano, za předpokladu, že jsi od toho auta právě jen pár kroků. Nevím, možná jsem jediný komu se může stát, že si najednou uvědomím, že si nejsem jist, jestli jsem auto zamnknul nebo ne, a pokud ne a appka mi to na krásně potvrdí, pak funkci vzdáleného zamknutí velmi vítám. Ale každému podle libosti, kdo nechce, nemusí se po ní pídit anebo si ji aktivovat
 10. Mnozí z nás se možná setkali se situací, kdy se ti honí hlavou myšlenka "Zamknul jsem to auto ... nebo, drahoušku, zamknula jsi"? O to víc v případě, kdy se dítě vrací do auta pro něco, co tam zapomnělo a pak mu položíš stejnou otázku. Neříkám, že je to "must-have" funkce, ale já osobně ji vítám.
 11. Mně to budou aktivovat na Karoqu MR 2019 příští týden (je o tom téma v dané sekci). Řeším to se ŠA cca 3 (!) měsíce a za tu dobu si vyslechl mnoho různých i protichůdných informací od nich. Konečna (snad) verze je ta, že po nahlášení VIN k vozu ověřili, zdali je možné funkci aktivovat a pokud ano, přistavit auto do servisu a tam musejí přehrát SW v ŘJ. Předpokládám, že pro Kodiaq to bude fungovat stejně.
 12. BirK

  Dveře od kufru

  Co jsem četl někde v jiném vlákně, tak je to takový zásah do auta, že se jednak nevyplatí a za další by se asi jen těžko našel někdo, kdo by to zvládnul udělat a pustil se do toho.
 13. BirK

  Vyhřívaný sportovní volant

  Standardně není v nabídce, je možné, že v derivátu Sportline se poprvé použil.
 14. BirK

  AdBlue

  Já jsem pořídil balení v originální lahvi s bajonetovým plnícím hrdlem (uvádí se v manuálu k vozu). Tam se také zmiňují, že pokud se kapalina dostane do kontaktu s lakem, textilem apod., tak urychleně otřít. Takže to bude asi pěknej prevít
 15. BirK

  KESSY a zamknuti DO

  Aha, omlouvám se, nevěděl jsem, že se to tu probírá i jinde. Jen pro zajímavost (tím nijak neoponuji tomu co jsi napsal), co uvádí v popisu produktu jeho prodejce/vynálezce: "Ke krádežím může docházet v okamžiku, kdy majitel s vozidlem zastaví například na parkovišti obchodního domu a jde nakupovat. Jakmile majitel ztratí vozidlo z dohledu, přesune se první zloděj s extenderem k vozidlu a druhý zloděj musí sledovat majitele po dobu, než první zloděj otevře a nastartuje vozidlo. Vzhledem k omezenému dosahu extenderu, vysokému nebezpečí odhalení (někdo vás sleduje s velkou taškou) a možnosti, že se majitel vozidla kdykoliv otočí a vrátí, případně uvidí své vozidlo odjíždět z garáže, je tento způsob krádeže méně častý." Tak či onak, statistické informace jednoho ze zdrojů musejí být zavádějící.
×