Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

BirK

Uživatel
 • Počet příspěvků

  333
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

63 Výborná

O uživateli BirK

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

861 zobrazení profilu
 1. BirK

  Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu

  Mně to budou aktivovat na Karoqu MR 2019 příští týden (je o tom téma v dané sekci). Řeším to se ŠA cca 3 (!) měsíce a za tu dobu si vyslechl mnoho různých i protichůdných informací od nich. Konečna (snad) verze je ta, že po nahlášení VIN k vozu ověřili, zdali je možné funkci aktivovat a pokud ano, přistavit auto do servisu a tam musejí přehrát SW v ŘJ. Předpokládám, že pro Kodiaq to bude fungovat stejně.
 2. BirK

  Dveře od kufru

  Co jsem četl někde v jiném vlákně, tak je to takový zásah do auta, že se jednak nevyplatí a za další by se asi jen těžko našel někdo, kdo by to zvládnul udělat a pustil se do toho.
 3. BirK

  Vyhřívaný sportovní volant

  Standardně není v nabídce, je možné, že v derivátu Sportline se poprvé použil.
 4. BirK

  AdBlue

  Já jsem pořídil balení v originální lahvi s bajonetovým plnícím hrdlem (uvádí se v manuálu k vozu). Tam se také zmiňují, že pokud se kapalina dostane do kontaktu s lakem, textilem apod., tak urychleně otřít. Takže to bude asi pěknej prevít
 5. BirK

  KESSY a zamknuti DO

  Aha, omlouvám se, nevěděl jsem, že se to tu probírá i jinde. Jen pro zajímavost (tím nijak neoponuji tomu co jsi napsal), co uvádí v popisu produktu jeho prodejce/vynálezce: "Ke krádežím může docházet v okamžiku, kdy majitel s vozidlem zastaví například na parkovišti obchodního domu a jde nakupovat. Jakmile majitel ztratí vozidlo z dohledu, přesune se první zloděj s extenderem k vozidlu a druhý zloděj musí sledovat majitele po dobu, než první zloděj otevře a nastartuje vozidlo. Vzhledem k omezenému dosahu extenderu, vysokému nebezpečí odhalení (někdo vás sleduje s velkou taškou) a možnosti, že se majitel vozidla kdykoliv otočí a vrátí, případně uvidí své vozidlo odjíždět z garáže, je tento způsob krádeže méně častý." Tak či onak, statistické informace jednoho ze zdrojů musejí být zavádějící.
 6. BirK

  KESSY a zamknuti DO

  Uvažoval jste někdo (případně máte už někdo zkušenost) o tom Keyless Defenderu? 4 tis. není na jednu stranu málo, ale z pohledu pořizovací ceny auta a pocitu klidu určitě investice, které by člověk určitě nelitoval.
 7. BirK

  Eco

  Mám sice Karoq (MR 2019), ale po nastavení režimu ECO a následném vypnutíí a znovu nastartování se také nastaví NORMAL pro řazení, přestože na přístrojové desce svítí nadále ECO. Taky tomu moc nerozumím, spíš mi to připadá jako chyba. A plachtění v režimu NORMAL jsem teda u sebe ještě nezaznamenal.
 8. BirK

  Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter

  Zůstává otázkou, co je důvodem toho, že se některé funkce z bety do ostré verze nedostanou. Může to být pro nezájem veřejnosti, může to být z důvodů problémů s danou funkcí atd. Rozhodně to ale nebude z důvodu, že by aplikace neměla prostor pro tolik funkcí. Právě z případů, které zde čtu, kdy si uživatelé něco v autě vypnou a už nejsou schopni to steným způsobem zapnout zpět, bych měl strach.
 9. BirK

  Exteriérové doplňky

  A neměl bys nějaké detailnější foto? Jak je na tom ta lesklá se škrábancema, je to stejné jako většina lesklých černých ploch?
 10. BirK

  Exteriérové doplňky

  @milda 1 ten práh pátých dveří, to je Milotec? A je to černá lesk nebo matná?
 11. BirK

  Koberec do zavazadlového prostoru

  TADY máš o nějakou tu fotku navíc.
 12. BirK

  ŠKODA Connect - vzdálený přístup k vozu

  Nemyslím si, že se v tomto ohledu pro MR 2019 něco měnilo (ve výčtu změn to nebylo). Jinak jak píše @olexaV je potřeba si to v konfigurátoru navolit, aby tam ta tlačítka byla.
 13. BirK

  Zajištění Kodiaqa proti krádeži z výroby

  Kolik jsi pro zajímavost platil za VAM pro Kodiaq?
 14. Je to taková drobnost, ale přesto se majitelů Karoqů zeptám - měli jste při dodání vozidlo vybavené bezpečnostními šrouby kol? Já dostal informaci, že se jimi vozidla standardně nevybavují a musel jsem je dokoupit (což mě docela udivilo). V manuálu k vozu se o bezpečnostních šroubech a nástavci na ně píše (str. 277 manuálu, vydání 11/2018).
 15. BirK

  ŠKODA Connect - vzdálený přístup k vozu

  Mlží, protože sami pořádně nevědí. Já mám ze tří telefonátů na infolinku ŠA tři rozdílné odpovědi (jednu z nich dokonce takovou, že tuto funkci nenám aktivní proto, že jsem si ji neobjednal a nezaplatil (?) a pochopil jsem, že tudy cesta nevede. V servise ti neřeknou o nic víc, odkáží tě s velkou pravděpodobností na infolinku ŠA. Já jem v aktivním kontaktu s prodejcem, od kterého mám zatím informace, které se jeví jako nejvíce pravděpodobné z těch, které jsem až dosud získal. Faktem je, že funkční to není, je to v moci ŠA a zůstává otázkou, zdali a pro jaká auta (myšleno datem výroby) to v průběhu času povolí.
×