Přejít na obsah

1.8 T netlači jak ma...pri 3000 ot. začne sekat


martins77

Doporučené příspěvky

Mam 1.8 T a bol som to zmerat aky to ma vykon lebo sa mi to hned nezdalo...nameralo mi 86 koni ! a pri 3200otačok ked idem začne to sekat aj na grafe som to videl ze od 3000otačok to nejde dobre.Odpojil vahu vzduchu a nameral 125koni a že vaha vzduchu je zla...dali sme tam inu sice nie novu ale robi to to iste...Turbu neni nič ide pekne jeho pocut nerobi zatial nejake zavady. To auto som kupil nedavno ked som sa skontatkoval majitelom ze vahou to nebude ze ventilom ze mam si kupit novy lebo predtym tam bol blof ventil...aby koli tomu sa stratilo 70 koni ??....sme pozerali aj hadice neni su od oleja.. neviem čo mam ešte spravit ci kupit ten ventil original v škode. UVidime co povie diagnostika a ešte pojdem zmerat tlaky turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ventil N75 a wastegate? Nebo řídící jednotka? Anebo nějaká díra v sání.

Je toho dost, co zkontrolovat. Jsem si prošel něčím podobným a měl jsem upálenou v turbu škrtící klapku od wastegatu.

Editováno: , autor: Pajk85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sme skušali kolko tlači turbo davali sme budik 0,6 baru ale ručička kolisala hore dole...ked sme odpojili vahu vzduchu uz to nesekalo ale tlačilo menej na budiku... a prišli sme nato ze palivovy filter treba dat novy...zajtra kupim novy ak to nebudem tym tak na diagnostiku..uz sme skušali vsetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskytl se mi podobný problém. Při prudkém sešlápnutí neboli "kickdownu" mi auto chvíli akceleruje jak má, ale potom začne hodně cukat, skoro nezrychluje a pedál plynu mě hodně bouchá do nohy. Jakmile pustím plyn a hned zase přidám tak jede zase dobře.

Nevíte čím by to mohlo být?:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...