Přejít na obsah

MS v hokeji 2011


grey

Doporučené příspěvky

Píše kamarád:

Zradia HEY: Bobak ma sestru v USA, kde uci na stredni skole anglictinu. Tak ji zavolal, aby se svejch studentu zeptala, jak tipujou dnesni zapas CR-USA. Ani jeden z 35 studentu nevedel, ze se hraje nejaky MS. Kdyz se jich teda zeptala, jestli vedi , kde je Slovensko, tak jeden ze studentu prohlasil, ze jde o ostrov patrici k Seychelam. Nakonec si teda jeden mistni sprt tipnul skore. Pry behem zapasu padnou 3 homerany

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u toho, kde v rádiu se vysílá nějaký on-line přenos? Když jsme teď hráli, tak jsem musel akutně jet pro přítelkyni, takže jsem byl mimo TV, na rádiu jsem nahodil SCAN a žádný kanál, kde by se něco vysílalo jsem nenašel, přitom vím, že takhle on-line z rádia to poslouchají třeba v autobusech... Nakonec jsem to vyřešil aplikací CT4 v mobilu, kde jsem to měl i s obrazem. :)

Dnes to bude masakr, zítra to budu mít taky taktak, ale je to jednou za rok, tak se obětuju a holt z tý práce půjdu dřív. Asi jako všichni okolo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, třeba že by nám zítra dali vyrovnávací gól sedm vteřin před koncem a pak vyhráli v nájezdech. :D Ale snad to bude v pohodě, to se nedá předpovědět, jenom doufat...

Dneska jsem zas musel jet, tak jsem poslouchal ČR1 co mám v autě (jediný kanál, který hraje v tunelech) a nevím, jestli to bylo tím, že to je nějaký Radiožurnál, ale tam nic... Zkusím tu frekvenci, ale letos už je to stejně fuk, zítra se otřese hospoda. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem byl taky překvapen. první třetiny vypadala slibně pro Kanadu, ale 3. třetina nic moc, tam opravdu měli navrh Rusaci.

dneska to bude taky pěkný. bylo by dobrý zahrát si finále s Ruskem a oplatit tomu rusakovi, co nám zmasakroval část mužstva, jak chutná porážka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...