Přejít na obsah

Fabia dobiji pri "jistych" podminkach


Andree

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

fab1 1.9tdi - Zdravim, uz skoro rok ctu tohle vlakno, protoze se mi nejspis nekde uklepal ten budici drat. Zatim jsem nemel naladu to nejak vic resit, ale ted o vikendu na to mrknu. Uklepane to bude nekde u altiku (tak pred pulrokem jsem se svazkem tahal a rozblikala se kontrolka). Podle mereni koncovky u altiku tam ted nic netece. U spinacky jsem nepoznal na co se presne podivat ( hodila by se fotka prosim ). No ale asi to stejnak bude nekde na ceste.. nemuzete mi poradit kudy to tak nejak vede a jaky je k tomu nejlepsi pristup ? da se tam dostat zespodu po odsroubovani krytu ? Kdybych se na to chtel vykaslat a natahnout novy *modry od spinacky, muzete sem dat nejkaou fotku kde vlastne zacina ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze vyreseno byl uklepany  modry dratek za konektorem T2w/2 (vede tam fialovo/zeleny spolecne s tim modrym).

 

muj postup, treba nekomu pomuze (poradne jsem nevedel kde ty svorkovnice hledat):

  • promereni modreho T2v/2 u altiku - 0V
  • promereni modreho (9) u T18a (hneda svorkovnice XS4 v prostoru za zapinani svetel) - 12V
  • odsroubovani spodniho krytu a kontrola kontektoru T2w/2 v prostoru u prevodovky (vlevo vepredu) - uzvejknuty modry dratek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě postřeh, pozná se to tak že při této závadě se otočením klíčku nerozsvítí kontrolka baterie na palubní desce. Dá se s tím nějakou dobu jezdit, ale po startu se musí vytočit motor cca nad 3000 ot/min a alternátor se nabudí díky zbytkovému magnetismu, (není to řešení na pořád). 

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...