Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

no, tak nevim teda, jako co mě překvapilo je cena doplňků, některý jsou fajn až na ceny elektronů, to je masakr...

 

ale ty balíčky active plus a ambition plus jsou celkem legrační, je tam výbavy jak nasráno a stojí to pár korun, že by konec akčních modelů ??? :)

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě fascinuje, jak si myslíte že jediné auto vyšší třídy které existuje po Fabii je Octavia :)

 

Jsou tu i jiné značky :)

 

vyloženě jsem do detailu výbavu neprobíral, ale věřím, že i30 bude na tom o něco líp... ( schválně večer zkusím sestavit )

 

za Fabii 3 v kombíku a Ambition bych dal 335100Kč ( + klimatizace a elektrony ) - a to je otázka jak to bude se zárukou apod.

za i30 v kombíku s klimatizací a elektronama dám 342990Kč

 

U obou se nejedná o akční model. Neříkám co je lepší nebo horší, ale alternativa v podobě vyšší třídy s rozhodně stejnou výbavou né-li vyší tu prostě je a není jediná... Pro Fabii hraje pružnější motor...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem i30 na víkend s motorem 1.6 88kw a to auto prostě nejelo, ano jsem zvyklý z TDI na kroutící moment, ale tohle bylo vyloženě hodně líné, a tam si myslím že TSI bude mít navrh, ano není moc fér srovnat atmosféru s přeplňovaným motorem, ale jiný poměr pro srovnání bohužel není (v případě ŠA a Hjondé)

Ale tyhle debaty, kde se srovnává ŠA a Hjondé je všude tady po foru mraky :) ale chápu, proč tomu tak je, jen by bylo blbé to tady znovu a opět vypisovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé je srovnání s nejbližším příbuzným - VW Polo. Pouze letmým pohledem je Polo o pěkný kus dražší než F3 ve stejné výbavě, se stejnými motory. Někdo tady nadával na ceny kol - koukněte u Pola kolik stojí 17"...

Já si myslím, že ceny F3 nejsou úplně špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně no, to co koupíš "základní" 17cky, tak za ty peníze máš slušný 15cky :) to určitě, a komfort je tam taky, sám to tak mám, zimní 195/50R15 a spotřeba klesne o cca 0,3-0,5l a i auto ožije :)

Ale to je na každém, mě třeba přes léto na tom nějak nevadí jezdit, auto i pěkně vypadá, ale jsou lidi co si to koupí a jezdí a je jim jedno jak to vypadá, a když už někdo řeší vzhled, tak spíš bude zaměřen na barvu a ne na kola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...