Jump to content

3.7.2011 vykradená Octávie na Jižním městě

pindik
 Share

Recommended Posts

Zdravim, tak jsem šel takhle v neděli ráno do práce odemikam na dálku auto, sedám za volant a koukam jak vyoraná myš pulka volantu v kelu.

Vubec nechapu jak se mohl dostat dovnitř vše v pohodě zámek, okna nic nepoškozeno.

Ten airback bych jestě pochopil ale že mi vzal i otevřeny žvejkačky a deštník to nechápu.

post-65980-0-76557600-1309783862_thumb.j

No nevím jestli nejaké zabezpecení proti takovému šikulovy pomůže ale pro jistotu jsem pořídil jestě GSM alarm jedině mě ještě napadlo pořídit páku na volant aby se k airbagu nedostal jinak už nevim.

S tou rezervou jsem to zažil taky a asi jediná klika že jsem nechal auto odemčený ty šmejdi si vlezli klidně na zahradu a jediný co vzali byla rezerva.Měl jsem doklady a peněženku v loketce a v kastlíku přenosnou navigaci co používám v náklaďáku a v autě mám kolubuse,v kufru basu se slušným nářadím a ráno to byl šok kufr otevřenej všechno zněj venku a jediný co bylo fuč tak to byla rezerva no stálo mě to akorát vejlet do prahy a 1500 kč za novou.Od tý doby hlídá na zahradě pes a zamykám vše co jde. :aggressive:

Nj volant normálně zamykám a naštve to jestě o to víc že mám auto teprve 3 týdny a to jsem si říkal koupím rači nějaký lepší abych nemusel hned investovat a za 3 tydny 5000kc za novej volant :-(

Edited by pindik

S tou rezervou jsem to zažil taky a asi jediná klika že jsem nechal auto odemčený ty šmejdi si vlezli klidně na zahradu a jediný co vzali byla rezerva.Měl jsem doklady a peněženku v loketce a v kastlíku přenosnou navigaci co používám v náklaďáku a v autě mám kolubuse,v kufru basu se slušným nářadím a ráno to byl šok kufr otevřenej všechno zněj venku a jediný co bylo fuč tak to byla rezerva no stálo mě to akorát vejlet do prahy a 1500 kč za novou.Od tý doby hlídá na zahradě pes a zamykám vše co jde. :aggressive:

to je jako pěkný,nechápu ty zloděje..:-D když už kradu,tak pořádně..:-D porstě zajímavé..:-)

Taky jsem to nepochopil ale aspoň že tak.Napadlo mě že třeba někdo píchnul tak jsem prolezl okolí jestli nenajdu zahozený kolo ale bylo to zbytečný nikde nic nebylo.Ty šli najisto tutově to měli natipovaný.Zanedlouho v jiný části města to udělali znova akorát že se dobejvali násilím a nadělali škodu a zas to byla jen rezerva.No jo no každej se zabejvá něčím no.Někdo zabavuje rezerva a někdo airbagy. :aggressive: Asi by to chtělo zákon jako v americe vlezeš na cizí a beztrestně tě odbachu. A věřím že by těch šmejdů hodně ubylo.

Edited by acek

Maj na zámek buď unipřípravek k otevření ( viděl jsem ho i na aukru na prodej) a stačí jim pár vteřin a jsou uvnitř a odemknou i spínačku a nebo už maj naohejbaný přípravky který tam narvou v jakýkoliv poloze a airbag je během několia vteřin dole.A otevřít koncernovej zámek není žádná věda i já jsem sehnal celej zámek volantu na OII se spínačkou a bez klíčku a taky jsem ten zámek dokázal bez poškození odemknout a pootočit tak abych ořech vyndal ven a je to jen otom všechny stavítka v zámku protisměrně zatlačit co nejhlouběji a pak lze otevřít jakejkoliv zámek a pokud se vybrousí planžeta tak aby učinila to uplný zatlačení je to bez známek násilí a u takto odemknutýho a zamknutýho auta ani sebelepší kriminalista nezjistí násilí bohužel.

• 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...